Ciekawa inwestycja

Dyskusje na różne tematy

Re: Ciekawa inwestycja

Postautor: Blistka » 04 lutego 2020, 22:57 - wt

To prawda, że jeżeli powierzymy inwestowanie zaufanej firmie i ekspertom w tej dziedzinie to mamy właściwie inwestycje bez ryzyka. Jeżeli nie wiecie do kogo się zwrócić to mogę wam podpowiedzieć, że ViennaLife specjalnie dla swoich klientów tworzy dedykowane usługi tak, by mogli się oni cieszyć z efektów podjętych przez siebie decyzji.
Blistka

Postautor: Biała15 » 23 kwietnia 2020, 10:18 - czw

Jak chcesz inwestowac pieniądze to polecam Ci się zainteresować strona na której sprawdzisz notowania na giełdzie Nie każdy to wie ale na giełdzie można zarobić i to bardzo duże sumy, trzeba tylko wiedzieć jak inwestować śledzić dynamikę towarów i aktywów na giełdzie by wiedzieć kiedy wejść z swoim wkładem.
Biała15

Postautor: pippi » 05 czerwca 2020, 14:04 - pt

ja ostatnio sporo kasy zainwestowałam własnie w surowce i kryptowaluty :) nie powiem krypto to naprawde fajna sprawa i do tego jeszcze zarabiam dodatkowo na tym, więc warto. W systemie xtb mozecie jeszcze inwestowac w inne akcje, jak forex czy surowce, na poczatku mozecie się śmiało rozeznać dzięki demo, ponadto system oferuje narzedzie stop loss.
pippi

Postautor: Arleta » 26 października 2020, 15:17 - pn

A co myślicie o inwestowaniu w nieruchomości za granicą? Popularność tego typu inwestycji stale rośnie, a ja od zawsze marzyłam o domu w Hiszpanii w otoczeniu pięknych piaszczystych plaż. Na stronie https://agnesinversiones.com/pl/sprzedaz/ przeglądałam nawet oferty domów, willi i mieszkań na sprzedaż w rejonie Marbelli i na Costa del Sol i muszę przyznać, że bez problemu znaleźć można nieruchomość gotową nie tylko do zamieszkania, ale również idealną pod wynajem krótkoterminowy. Super sprawa!
Arleta

Postautor: radzik » 08 listopada 2020, 20:17 - ndz

Z inwestycjami to trzeba uważać, bo można się bardzo szybko przejechać. Ja wam powiem, że już mi się to zdarzyło, na szczęście na małą kwotę i nie ma z tym najmniejszego problemu. Oczywiście, fakt jest taki, że mamy naprawdę wiele możliwości dziś, więcej niż kiedyś. Ale to też niesie ze sobą zagrożenia. Dlatego warto tu https://gdzie-inwestowac.pl/ poczytać, co warte jest inwestycji.
radzik

Postautor: janinka8 » 24 stycznia 2021, 19:14 - ndz

Powiem tylko jedno, ze w dzisiejszych czasach warto inwestować w zloto i kryptowaluty. Nic tylko inwestowanie w systemie xtb ale pamiętaj, wiedza w tej dziedzinie i zimna krew jest najważniejsza, inaczej możesz sporo stracić...
janinka8

Postautor: milord » 18 lutego 2021, 11:10 - czw

Gra na giełdzie może byc fajnym i skutecznym sposobem na zysk, ale powiedzcie, czy korzystacie z jakichs platform do tradingu? niedawno wyszły fajne dodatki https://www.az-invest.eu/ do metatrader5, według mnie to bardzo pomaga zarówno zaawansowanym graczom jak i tym poczatkującym, wszystko jest bardzo przejrzyste i intuicyjne
milord

Postautor: Reportowicz » 04 maja 2021, 19:38 - wt

Ja raczej swojej nieruchomości nie traktowałem jako inwestycji i fajnie, że udało mi się ją sprawnie sprzedać. W sumie to tak naprawdę firma http://transakcja24h.pl/ je ode mnie skupiła i jestem przekonany, że to jest najlepsze rozwiązanie jakie mogło mi się przytrafić.
Reportowicz

Postautor: sosztawski » 05 maja 2021, 10:34 - śr

No to może być rzeczywiście ciekawa inwestycja. Ja bym spróbował.
sosztawski

Postautor: karolinarowek » 06 maja 2021, 10:44 - czw

Myślę, że inwestowanie jest świetnym sposobem na zabezpieczenie swojej przyszłości, pomnożenie swoich oszczędności. Pamiętajcie jednak, aby przed podjęciem decyzji o danej inwestycji dowiedzieć się więcej na jej temat, przeanalizować ryzyko i możliwości. Kapitał inwestycyjny jest bardzo ważny, ale moim zdaniem najlepiej skorzystać z porad specjalistów, którzy doradzą wam najkorzystniejsze rozwiązanie.
karolinarowek

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne