Strona 1 z 2

Projekt domu

Post: 22 maja 2019, 08:50 - śr
autor: wawka
Jak myślicie, lepiej kupić gotowy projekt domu czy zdecydować się na indywidualny? Jak cenowo to wychodzi?

Re: Projekt domu

Post: 03 czerwca 2019, 08:14 - pn
autor: iwa88
Mogę Wam polecić stronę https://www.archeton.pl/ gdzie znajdziecie już gotowe projekty. Sama właśnie szukam dla siebie odpowiedniego projektu i myślę, że skorzystam właśnie z tej opcji. Na pewno coś uda mi się tam wybrać. Na duży plus jest to, że gotowy projekt domu jest znacznie tańszy aniżeli na przykład projekty indywidualne.

Re: Projekt domu

Post: 10 lipca 2019, 14:11 - śr
autor: marciniak
Mi spodobały się ostatnio gotowe projekty domów z użytkowym poddaszem: https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-z-uzytkowym-poddaszem/. Uważam, że jest to odpowiednie wykorzystanie przestrzeni. A jak Wam się podobają takie domy? Czy to dobry pomysł na budowę?

Re: Projekt domu

Post: 05 grudnia 2019, 14:06 - czw
autor: opolska
Bardzo wiele projektów domów można też znaleźć na stronie HB Studio: http://hbstudio.pl/. Oprócz projektów gotowych możemy też u nich zamówić projekt indywidualny. Uważam, że to bardzo dobra opcja.

Re: Projekt domu

Post: 06 grudnia 2019, 17:30 - pt
autor: wawka
Wybór projektu zawsze jest baardzo trudny. Ja przeglądałam różne i przyznam,że jedyne co wpadło mi w oko, to propozycje od https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-21-ja98/ Muszę jeszcze przedyskutować ten temat z mężem. Mam nadzieję, że szybko dojdziemy do porozumienia.

Re: Projekt domu

Post: 27 grudnia 2019, 23:17 - pt
autor: Edyta6
Cóż, moim zdaniem warto postawić w tej kwestii na profesjonalistów. Jest takie biuro projektowe kraków , które fachowo zajmuje się nie tylko tworzeniem takiego projektu ale także jego realizacją - od początku do końca. Sporą wiedze w tym zakresie ma pani architekt Joanna Kłusak - wraz ze starannie dobraną ekipą przygotowują taki dom i aranżację pod klucz. Warto więc wybrać usługi osób z dużym doświadczeniem

Re: Projekt domu

Post: 02 stycznia 2020, 17:22 - czw
autor: Dzennika5
Ja drugi raz nie dam się w to wpakować, nie ma to raczej sensu. Część prac, ale to mniejszą część możecie sami zrobić, jednak większość zlećcie ekipom budowlanym. Szkoda czasu, nerwów i życia. Ja budowałam się 7 lat, a można w sumie spokojnie w rok wszystko załatwić... Jestem mega jednak zadowolona z wentylacji mechanicznej. Firma Erco Łódź http://erco-lodz.pl stanęła na wysokości zadania. Jest to energooszczędne rozwiązanie, także zdrowe dla organizmu.

Re: Projekt domu

Post: 04 stycznia 2020, 10:25 - sob
autor: domi78
Archido https://www.archido.pl/ - znacie tę agencję z projektami dostępnymi online? Spodobało mi się kilka ich projektów. Otóż chcę kupić jeden z projektów firmy Archido. Zastawiam się jednak, czy wyceny tych projetków są na dziś aktualne. Czy ktoś mógłby zerknąć i to sprawdzić? Będę zobowiązana.

Re: Projekt domu

Post: 09 października 2020, 21:56 - pt
autor: Shelby
Projekt domu, czy nawet jakiegoś magazynu dobrze jest zlecić jakimś porządnym architektom. Może się tym spokojnie zająć jakieś biuro projektowe Chrzanów posiadające za sobą już wiele projektów. ;)

Re: Projekt domu

Post: 16 października 2020, 14:53 - pt
autor: rossen
Aż trudno mi jest uwierzyć w to, że jeszcze nikt nie zaproponował Wam projektów pracowni MG Projekt. Przecież oni mają prawdziwe cuda. A przekonacie się o tym, klikając tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c. To dla mnie jest najładniejszy projekt.Chociaż nie, lubię całą serię.