Strona 1 z 1

adwokat w sprawie o dyskryminacje

Post: 15 maja 2019, 19:38 - śr
autor: Aniela
Czy ktoś z was może polecić adwokata zajmującego sie sprawami o dyskryminację w pracy?

Re: adwokat w sprawie o dyskryminacje

Post: 15 maja 2019, 19:54 - śr
autor: Mustella
Szukając dobrego adwokata,który będzie cie reprezentował w sprawie o dyskryminację warto zwrócić się do kancelarii adwokackiej https://www.adwokat-soszka.pl/
Jest to miejsce , w którym znajdziesz pomoc na każdym etapie sprawy.Kancelaria szczyci się profesjonalizmem,zawsze bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdej powierzonej jej sprawy.Sprawa o dyskryminację nie jest łatwa,dlatego też wybierając adwokata,warto kierować się jego doświadczeniem i uczciwością.

Re: adwokat w sprawie o dyskryminacje

Post: 30 czerwca 2019, 16:40 - ndz
autor: Sonia
Jeśli chodzi o prawo pracy to nie wyobrażam sobie kogoś lepszego, kto mógłby Cię reprezentować, niż Pani mecenas Katarzyna Florczak-Keller z Kancelarii KFK: http://www.kancelaria-kfk.pl/ . Skontaktuj się z ta kancelarią i poproś o spotkanie z panią mecenas, ewentualnie z Panem Kamilem Kellerem. Oboje są bardzo zaangażowani w każda sprawę jaka prowadzą, poza tym są mega cierpliwi, jeśli chodzi o wysłuchanie i empatyczni, jeśli chodzi o wsłuchiwanie się w sprawy klientów. Mają sporo pracy, ale na pewno znajdą dla Ciebie czas, szczególnie, ze temat, o którym piszesz, czyli dyskryminacja w pracy, to poważna sprawa.

Re: adwokat w sprawie o dyskryminacje

Post: 09 lipca 2019, 12:39 - wt
autor: wawka
Najlepiej będzie jeśli w wolnej chwili odwidzisz tę stronę http://prawo-praca.pl/- znajdziesz tam wiele przydatnych informacji i porad związanych z prawem pracy. Co do samego adwokata, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci Pana Mecenasa Chróścielewskiego - to specjalista w swoim fachu. Na pewno podoła Twojej sprawie i udowodni winę pracodawcy w sądzie.