Kardiolog śląsk

Dyskusje na różne tematy

Kardiolog śląsk

Postautor: Milutka90 » 23 kwietnia 2019, 08:23 - wt

Witam,
gdzie przyjmuje jakiś dobry kariologa na śląsku?
Milutka90

Re: Kardiolog śląsk

Postautor: onaion » 23 kwietnia 2019, 09:10 - wt

A chodzi Ci o jakieś konkretne miasto na Śląsku? Z tego co wiem, to bardzo dobry specjalista - lekarz kardiolog - przyjmuje w Centrum Medycznym Danea. Centrum to znajduje się w Bielsku-Białej, na ulicy Jaworzańskiej 40. Na wizytę można się tam umówić telefonicznie, a terminy są szybkie, więc na pewno nie będziesz musiała tam długo czekać ;) Jeśli jesteś właśnie z tamtych okolic, to polecam ;)
onaion

Postautor: iwa88 » 05 września 2019, 12:24 - czw

A słyszeliście o próba wysiłkowa łódź ? W czasie trwania próby wysiłkowej pacjent musi wykonywać ćwiczenia coraz bardziej obciążające serce i układ krążenia – tempo jest stopniowo zwiększane. Wykres EKG pokazuje, jak podczas tego zwiększonego wysiłku pracuje serce.
iwa88

Postautor: Edyta6 » 07 października 2019, 20:27 - pn

Wiesz co, moja babcia przechodzila 4 operacje na serce i ona musi miec szczegolna dietę oraz nie moze sie denerwowac. Niestety ale nie moglam zapewnic jej calodobowej opieki ,ale Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ zapewnia jej odpowiednią opiekę - 24/7 no i wiedzą jaką stosować dietę w takim przypadku. Teraz babcia czuje sie znacznie lepiej a ja spie spokojnie.
Edyta6

Postautor: janinka8 » 26 października 2019, 22:12 - sob

ja co prawda z Warszawy ale poszłam do kardiologa do panoramy Radzymin i naprawdę świetnych kardiologów tam mają, miałam dość nietypowe problemy z sercem to od razu założyli mi holtera
janinka8

Postautor: alicjagr » 30 grudnia 2020, 01:58 - śr

Bardzo dobry kardiolog przyjmuje w https://danea.pl/ polecam.
Mają tam krótkie okresy oczekiwania na wizytę, a jak już jesteś na wizycie to miła obsługa Cię prowadzi do bardzo dobrze wyposażonego gabinetu.
Widać że tam pracują ludzie którzy - dosłownie: wkładają w to serce i pasję.
alicjagr

Postautor: Moska90 » 26 września 2021, 21:51 - ndz

Faktycznie, sam wybór lekarza to bardzo ważna rzecz. Właśnie dlatego powinniście przyłożyć się do tego na poważnie, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie. Na stronie https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... diochirurg jesteście w stanie sprawdzić kardiochirurgów na Śląsku, więc na pewno warto byłoby o to zadbać.
Moska90

Postautor: llosiu » 01 października 2021, 22:53 - pt

JA bym spytał lekarza rodzinnego o skierowanie.
llosiu

Postautor: Kasia36 » 23 stycznia 2022, 20:06 - ndz

Bardzo dobra jest kardiologia w Jeleniej Górze w Centrum Medycznym Zabobrze. Mój brat miał problem z zastawką i znaleźliśmy właśnie tam lekarza, który pomógł mu wrócić do zdrowia. Teraz jeździ tam na wizyty kontrolne raz na kilka miesięcy. Lekarze są mili i potrafią wszystko wyjaśnić.
Kasia36

Postautor: SebastianMik » 11 kwietnia 2022, 13:50 - pn

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej kliniki w której będziecie mogli zadbać o swoje zdrowie to tutaj jak najbardziej mogę polecić także centrum medyczne z którego również korzystam, czyli https://www.citomed.pl/poradnie/kardiol ... poradni-12 którzy przede wszystkim zajmują się sprawami kardiologii. Przede wszystkim zajmują się leczeniem takich schorzeń jak: niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa czy zaburzenia rytmu serca. Dlatego w razie potrzeb, śmiało polecam się do nich odezwać :)
SebastianMik

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne