Strona 1 z 13

Własna firma

Post: 21 kwietnia 2019, 16:13 - ndz
autor: Marysia_89
Cześć,

Czy ktoś z was prowadzi własną firmę?

Re: Własna firma

Post: 21 kwietnia 2019, 16:14 - ndz
autor: Marysia_89
Jak radzicie sobie z obsługą prawną? Tj kwestią umów i całą resztą? ja jestem dopiero na etapie zakładania własnej działalności, ale już przeraża mnie sama myśl na ten temat.
Poszukałam już nawet trochę w sieci i tutaj znalazłam kancelarię prawną Hilarowicz, która ma w swojej ofercie obsługę dla firm.
Czy korzystaliście z taki rozwiązań? Jakie macie wrażenia i doświadczenia z tym związane?

Re: Własna firma

Post: 21 kwietnia 2019, 16:47 - ndz
autor: Mniszka1
Obsługa prawna w firmie to kwestia ważna, ale równie istotne jest bezpieczeństwo. Zasady BHP powinien znać każdy, bez względu na to jaką funkcję pełni, czy jest szefem czy też podwładnym.
Fajną ofertę kursów i szkoleń BHP online ma firma SEKA: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... e/kurs-bhp - kursy prowadzone są online, z uwzględnieniem indywidualnych wytycznych klienta.

Re: Własna firma

Post: 28 kwietnia 2019, 13:33 - ndz
autor: kitkaja
Jeśli prowadzisz własną firmę to musisz przemyśleć wiele rzeczy. Potrzebny będzie dobry księgowy i prawnik. Jesli prowadzisz produkcję to musisz mieć kogoś kto zajmie się dla ciebie pakowaniem towaru lub sprzeda ci odpowiednią maszynę. Mogę ci polecić takich speców http://roma-folie.pl/ którzy pomogą w tym temacie.

Re: Własna firma

Post: 21 maja 2019, 14:39 - wt
autor: Aligator
Ja mam na temat prowadzenia własnej firmy nieco wiedzy, więc w razie czego mogę pomóc. Wypadałoby jednak wiedzieć, o co mniej więcej chodzi. Gdyby chodziło o jakieś kwestie związane z wyposażeniem firmy, to na pewno radziłbym zwrócić uwagę na sprzęt, który usprawniłby pracę. W wielu przypadkach zupełną podstawą są choćby pojemniki magazynowe, czy jakieś wytrzymałe palety euro. Zależy też jaka branża. ;)

Re: Własna firma

Post: 23 maja 2019, 10:38 - czw
autor: ziaja03
Tak wiele osób na tym forum prowadzi firmy i wiele szuka porad z różnych dziedzin działalności. Przykładowo dobrze jeśli mamy księgowość która na bieżąco śledzi zmiany nie tylko podatkowe ale i z innych zakresów https://www.portalzp.pl/kryteria-oceny-ofert/czy-spolka-ze-100-udzialem-gminy-moze-stosowac-cene-jako-jedyne-kryterium-9528.html Prędzej lub później każda firma będzie brała udział w przetargach i wtedy wiedza z tego zakresu będzie niezbędna więc na pewno się przyda ten portal.

Re: Własna firma

Post: 24 maja 2019, 10:15 - pt
autor: Leno
Prowadzenie własnej firmy wiąże się z koniecznością ciągłego inwestowania w nią i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Jeśli prowadzicie zakład produkcyjny to warto na hali produkcyjnej wprowadzić nowoczesne systemy zabezpieczeń. Firma Corona https://corona.org.pl/ zajmuje się produkcja i wdrażania systemów zabezpieczeń dla przemysłu. Firma posiada ogromne doświadczenie w branży, dzięki czemu oferuje klientom najlepsze rozwiązania.

Re: Własna firma

Post: 25 maja 2019, 03:23 - sob
autor: gaga12
Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyczyn. Ile to codziennie spraw trzeba dopilnować. Nie bez znaczenia jest dobra organizacja, również jeśli chodzi o różnego rodzaju magazynowanie i przechowywanie. Zwróćcie uwagę na https://www.schoellerallibert.com/pl/cl ... ck-w-trcz/ . Na tej firmie można polegać, jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania co do magazynowania.

Re: Własna firma

Post: 27 maja 2019, 21:39 - pn
autor: Biała15
Każda firma produkcyjna potrzebuje artykułów ochronnych takich jak buty czy ubrania zgodne z BHP. Wszystko dostaniecie tutaj https://prosave.pl/ w dobrej cenie oraz z darmową wysyłką. Polecam zapoznać się z ofertą i dobrać to co trzeba aby było zachowane bezpieczeństwo pracy.

Re: Własna firma

Post: 28 maja 2019, 09:03 - wt
autor: wawka
Widzę, że ktoś z was już poruszył kwestie bezpieczeństwa. Bardzo mnie to cieszy. Jakiś czas temu trafiłam na firmę https://safetymark.pl/ która zajmuje się systemami przeciwpożarowymi i stąd też mam do was pytanie, ktoś z was miał już okazję współpracować z Safety Mark? Nie ukrywam, że byłabym zainteresowana podjęciem współpracy.