Własna firma

Dyskusje na różne tematy

Re: Własna firma

Postautor: ziemowit » 30 stycznia 2021, 12:49 - sob

Prowadzę własną firmę już kilka lat i zdecydowanie nauczyłem się, że warto pamiętać o finansach skierowanych na reklamę w sieci. Tu najprawdopodobniej klient pierwszy raz trafi na naszą firmę, więc warto zadbać o pozytywny i profesjonalny wizerunek. Tutaj świetną robotę wykonała agencja http://effectiveidea.pl/ działając dla mnie marketingiem internetowym, osiągając założony cel.
ziemowit

Postautor: whiterose » 01 lutego 2021, 13:50 - pn

A czy zastanawialiście się nad tym, jak działa gamifikacja? Na czym polega ten proces i jak można byłoby wykorzystać go w firmie? Bo, dotychczas z czymś takim mogliśmy się spotkać w grach. Ale czy jest sposób na to, aby tą samą metodę wykorzystać do usprawnienia firmy?
whiterose

Postautor: AmandaM » 01 lutego 2021, 21:29 - pn

Ja prowadzę swoją firmę. Z doświadczenia wiem, że warto korzystać z pomocy specjalistów, którzy usprawnią jej działanie w dziedzinach, w których nie czujemy się pewnie. W moim przypadku była to rekrutacja. Zależało mi, aby przebiegła ona możliwie sprawnie, dlatego zwróciłam się do firmy cieszącej się dużą renomą- https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/. Szczególnie zainteresowali mnie sposobem działania nazywanym executive search. Przyniósł on wspaniałe efekty i już po miesiącu miałam kilku kandydatów.
AmandaM

Postautor: arek565 » 05 lutego 2021, 11:29 - pt

jeśli ktoś potrzebuje Zawór trójdrożny to ta firma jest producentem siłowników pneumatycznych. W ich ofercie można znaleźć siłowniki nierdzewne, siłowniki kompaktowe i antyobrotowe, zawory kulowe sterowane siłownikiem pneumatycznym. Jeśli ktoś tego potrzebuje to kontaktujcie się z nimi lub odwiedźcie ich punkty sprzedaży w miastach Olsztyn oraz Białystok.
arek565

Postautor: karolinarowek » 05 lutego 2021, 11:36 - pt

Jeśli prowadzicie własną działalność doskonale zdajecie sobie sprawę, że bardzo ważną kwestią są działania marketingowe. Jeśli macie biznes mięsny to warto wejść na stronę https://www.asmsalesforce.pl/trendy-na-rynku-miesnym/ i poczytać jakie trendy panują na rynku mięsnym. Pamiętajcie, że jedną z najważniejszych cech jest to, aby witryna mięsna wyglądała czysto i schludnie.
karolinarowek

Postautor: alicjakruk21 » 08 lutego 2021, 14:13 - pn

Prowadząc własną firmę, związaną ze sprzedażą i wymianą towarów to warto wiedzieć, że kluczową rolę w pozytywnym rozwoju firmy jest logistyka kontraktowa firmy , dzięki której przebieg towarów odbywa się w sposób płynny i ciągły, co wpływa na pozytywne relacje z klientami, którzy zawsze będą mogli liczyć na przesyłkę na czas. Warto dbać o takie aspekty, gdyż wiadomo, że w obecnych czasach o klientów warto dbać, gdyż konkurencja na rynku jest spora.
alicjakruk21

Postautor: dancing_quenn » 25 lutego 2021, 08:48 - czw

Założenie własnego sklepu to dobry pomysł - kliknij link, aby przekonać się, w jak prosty sposób można się za to zabrać. I od razu podpowiem, że są gotowe platformy, które cały proces ułatwiają.
dancing_quenn

Postautor: Moska90 » 25 lutego 2021, 21:08 - czw

Grunt to dobrze zastanowić się nad tym, czego konkretnie potrzebujecie. Jeśli myślicie o otworzeniu biznesu opartego o internet, to może postawcie na hurtownię internetową? W https://mamstartup.pl/jak-zalozyc-sklep ... unastu-dni macie opisane gotowe systemy, na których możecie ruszyć z taką firmą. To niesamowite uproszczenie, warto mieć to na uwadze.
Moska90

Postautor: kitkaja » 14 maja 2021, 21:05 - pt

Jak prowadzisz biznes pożyczkowy lub zamierzasz taki mieć to warto znaleźć dostawcę narzędzi które pozwolą zweryfikować czy dany klient nie figuruje na czarnej liście lub jest osoby zajmujące eksponowane stanowisko polityczne Dzięki temu nie zostaniesz posądzony o współudział w praniu pieniędzy i będziesz wiarygodnym partnerem biznesowym działającym zgodnie z normami prawnymi.
kitkaja

Postautor: buntowniczka90 » 19 maja 2021, 08:31 - śr

Właśnie też postawiłam wszystko na jedną kartę i planuje otworzyć własną firmę, a dokładnie kafejkę. Już mam na wszystko plan, wiem co chce mniej więcej mieć. Nawet znalazłam ostatnio firmę https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ , która oferuje doskonałej jakości maszyny do lodów włoskich. Także nic, tylko trzeba zacząć realizować plany.
buntowniczka90

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne