Strona 1 z 1

Zarządzanie firmą

Post: 07 kwietnia 2019, 21:43 - ndz
autor: Marysia_89
Cześć,

Czy ktoś z was posiada swoją firmę?

Re: Zarządzanie firmą

Post: 07 kwietnia 2019, 21:46 - ndz
autor: Marysia_89
Od dłuższego czasu posiadam średniej wielkości sieć sklepów. Zastanawiam się nad wdrożeniem systemu SAP, szczególnie interesuje mnie zarządzanie magazynem. Widziałam, że dzięki temu będę mogła zarządzać lokalizacjami, strefami składowania czy sterowanie procesami i ruchem w magazynie. Czy ktoś z was korzystał z takich rozwiązań? :)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 27 czerwca 2019, 14:17 - czw
autor: Igor
Aby odpowiednio zarządzać firmą należy mieć stosowną wiedzę i wykształcenie. Co ciekawe, u mnie było z tym zupełnie na odwrót. Założyłem firmę, a z biegiem czasu rozwinąłem ją tak, że momentami zaczęło mi brakować tej wiedzy. Dlatego zdecydowałem się na studia o kierunku Psychologia menedżerska http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/psychologia-nowosc/psychologia-menedzerska Była to bardzo dobra decyzja bo nauczyłem się już wielu praktycznych metod zarządzania firmą i pracownikami, a dodatkowo perswazji i wystąpień publicznych co było moją najsłabszą stroną. Polecam! ;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 27 czerwca 2019, 22:07 - czw
autor: onaion
A jak zarządzanie dokumentami w Waszych firmach? Według mnie najlepiej w firmie wdrożyć system do elektronicznego zarządzania dokumentami, np.taki, o jakim mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Dzięki niemu na pewno wiele procesów w Waszych firmach będzie zachodziło zdecydowanie szybciej i sprawniej ;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 16 lipca 2019, 13:28 - wt
autor: Aligator
Dzisiaj w zasadzie każdy może pozwolić sobie na założenie własnej firmy. Najważniejsze jest jednak to, by mieć odpowiedni pomysł. Polecam zajrzeć na https://eurotexpoland.pl/ i zainteresować się nieco przemysłem.

;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 13 sierpnia 2019, 13:43 - wt
autor: Kapiska
Żeby dobrze zarządzać firmą trzeba mieć wiedzę dotyczącą zarówno zarządzania jak i oczywiście produktów czy usług. Trzeba interesować się tym, co się tak naprawdę w firmie dzieje. Można skończyć oczywiście odpowiednie studia typu Business Marketing Management https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/zarzadzanie/business-marketing-management, to z pewnością pomoże. Trzeba jednak mieć też mieć wiedzę z głównej dziedziny firmy i to lubić, inaczej biznes upadnie.