Strona 1 z 2

Zarządzanie firmą

Post: 07 kwietnia 2019, 21:43 - ndz
autor: Marysia_89
Cześć,

Czy ktoś z was posiada swoją firmę?

Re: Zarządzanie firmą

Post: 07 kwietnia 2019, 21:46 - ndz
autor: Marysia_89
Od dłuższego czasu posiadam średniej wielkości sieć sklepów. Zastanawiam się nad wdrożeniem systemu SAP, szczególnie interesuje mnie zarządzanie magazynem. Widziałam, że dzięki temu będę mogła zarządzać lokalizacjami, strefami składowania czy sterowanie procesami i ruchem w magazynie. Czy ktoś z was korzystał z takich rozwiązań? :)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 27 czerwca 2019, 14:17 - czw
autor: Igor
Aby odpowiednio zarządzać firmą należy mieć stosowną wiedzę i wykształcenie. Co ciekawe, u mnie było z tym zupełnie na odwrót. Założyłem firmę, a z biegiem czasu rozwinąłem ją tak, że momentami zaczęło mi brakować tej wiedzy. Dlatego zdecydowałem się na studia o kierunku Psychologia menedżerska http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/psychologia-nowosc/psychologia-menedzerska Była to bardzo dobra decyzja bo nauczyłem się już wielu praktycznych metod zarządzania firmą i pracownikami, a dodatkowo perswazji i wystąpień publicznych co było moją najsłabszą stroną. Polecam! ;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 27 czerwca 2019, 22:07 - czw
autor: onaion
A jak zarządzanie dokumentami w Waszych firmach? Według mnie najlepiej w firmie wdrożyć system do elektronicznego zarządzania dokumentami, np.taki, o jakim mowa na stronie http://www.primesoft.pl/. Dzięki niemu na pewno wiele procesów w Waszych firmach będzie zachodziło zdecydowanie szybciej i sprawniej ;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 16 lipca 2019, 13:28 - wt
autor: Aligator
Dzisiaj w zasadzie każdy może pozwolić sobie na założenie własnej firmy. Najważniejsze jest jednak to, by mieć odpowiedni pomysł. Polecam zajrzeć na https://eurotexpoland.pl/ i zainteresować się nieco przemysłem.

;)

Re: Zarządzanie firmą

Post: 13 sierpnia 2019, 13:43 - wt
autor: Kapiska
Żeby dobrze zarządzać firmą trzeba mieć wiedzę dotyczącą zarówno zarządzania jak i oczywiście produktów czy usług. Trzeba interesować się tym, co się tak naprawdę w firmie dzieje. Można skończyć oczywiście odpowiednie studia typu Business Marketing Management https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/zarzadzanie/business-marketing-management, to z pewnością pomoże. Trzeba jednak mieć też mieć wiedzę z głównej dziedziny firmy i to lubić, inaczej biznes upadnie.

Re: Zarządzanie firmą

Post: 18 października 2019, 19:11 - pt
autor: radio94
Kiedyś miałam specjalne stanowisko do zarządzania, teraz mam odpowiedni system https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza , który pozwala mieć wszystko pod kontrolą. Nie boje się o jakieś braki na magazynie, nie boje się o nieopłacone faktury. Wszystko to mam pod kontrolą, myślę, że wy również powinniście spróbować tego działania.

Re: Zarządzanie firmą

Post: 24 października 2019, 06:20 - czw
autor: jajecznica
Polecam wejść na stronę i nieco poczytać zarządzaniu firmą http://adnext.pl/grywalizacja/ czyli o dodawaniu tzw. mechaniki gier do aspektów życia, które do tej pory z graniem nie miały wiele wspólnego. Grywalizacja w biznesie jest bardzo przydatna w procesie zarządzania pracownikami. Celem tej metody jest zaangażowanie pracowników w ich codzienne obowiązki. Dzięki temu, że będą solidniej pracować firma zwiększy swoje dochody.

Re: Zarządzanie firmą

Post: 12 listopada 2019, 12:33 - wt
autor: forumowiczka
Ostatnio w mojej firmie podjęliśmy decyzję o wdrożeniu dużego projektu marketingowego, który będzie miał na celu poszerzenie świadomości społeczeństwa. I niestety trafiliśmy na ścianę w postaci realizacji. Na szczęście znaleźliśmy świetną firmę od zarządzania projektami, którą możecie znaleźć tu: https://akatconsulting.pl/oferta/zarzad ... jektami/50 . Profesjonalnie pomogła nam w realizacji naszego pomysłu.

Re: Zarządzanie firmą

Post: 17 listopada 2019, 00:12 - ndz
autor: gaga12
Jeśli chodzi o własną firmę, to początki są najtrudniejsze. Wtedy potrzebne jest największe zaangażowanie, żeby wszystko szło w dobrym kierunku. To o czym też trzeba pamiętać to skuteczna reklama. Dużo narzędzi daje marketing internetowy, według mnie jest najbardziej skuteczny. Na temat różnych pomysłów na reklamę można dowiedzieć się z takiego oto bloga http://marketing.media.pl/ . Warto go zapamiętać i poczytać sobie w wolnej chwili. Dużo różnych zagadnień związanych z marketingiem i reklamą, mogą okazać się przydatne.