Sterowniki do Smart Domu

Dyskusje na różne tematy

Sterowniki do Smart Domu

Postautor: Devil93 » 26 marca 2019, 12:26 - wt

Jakie sterowniki do smart domu?
Devil93

Re: Sterowniki do Smart Domu

Postautor: rossen » 26 marca 2019, 12:33 - wt

Hejka kochani, mogę się pochwalić, że lada dzień zaczniemy wymarzoną budowę domu. Problem jest jedynie taki, że chcielibyśmy wdrożyć niektóre rozwiązania smart, a w ogóle się na tym nie znamy. Kto może nam doradzić w tej kwestii? Sami znaleźliśmy jak na razie potrzebne Regulatory i sterowniki Beretta na Ceneo i dalej stoimy. Kiedy się coś takiego montuje i ile może kosztować przystosowanie domu?
rossen

Postautor: superman » 17 kwietnia 2019, 15:23 - śr

Ja z kolei planuje wymianę instalacji elektrycznej w swoim domu i montaż nowszych rozwiązań. Znalazłem w internecieinteligentne gniazdko, które posiada zdalny włącznik i ciekawi mnie to jak się sprawuje takie rozwiązanie. Korzysta ktoś z was może u siebie w domu z takich gniazdek?
superman

Postautor: ziaja03 » 11 maja 2020, 21:09 - pn

Jeśli chodzi o sterowniki to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy https://sterownikitech.pl/ która posiada w ofercie wszelkie sterowniki. Nie tylko mają najniższą cenę ale także są najwyższej jakości no i sklep gwarantuje szybką dostawę. Dzięki nim będziesz mieć kontrolę nad całym domem i bez problemu ustawisz wymagane parametry.
ziaja03

Wróć do Rozmowy ogólne