Strona 1 z 2

praca

Post: 25 marca 2019, 19:35 - pn
autor: kitkaja
Macie swoja wymarzona czy łapiecie cokolwiek byle zarobic?

Re: praca

Post: 26 marca 2019, 00:47 - wt
autor: Biała15
Ja ostatnio zatrudniłam się tutaj http://medipe.pl/ jako opiekunka w Niemczech. Ciężkiej pracy się nie boję a język niemiecki znam więc sobie poradzę. Od znajomej wiem że jest to sprawdzona firma i zna się na rzeczy. Lepiej załatwić legalnie przez nich niż być oszukaną. Są też inne możliwości ale ta mi najbardziej pasuje.

Re: praca

Post: 27 grudnia 2019, 18:58 - pt
autor: onaion
Moim zdaniem opłaca się wyjeżdżać do pracy za granicę. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach znalezienie takiego zatrudnienia wcale nie jest trudne. Na stronie https://polandworkforce.com/praca-za-granica/ możecie zapoznać się z ofertami przygotowanymi przez Agencję Pracy Tymczasowej Poland Workforce. Polecam, może któraś z nich przypadnie Wam do gustu ;)

Re: praca

Post: 29 kwietnia 2020, 08:56 - śr
autor: wawka
Agencja pracy ma za zadaniem pomóc osobom bezrobotnym znaleźć pracę, a także wesprzeć pracodawców w poszukiwaniu pracowników. W odróżnieniu od urzędu pracy, agencja pracy tymczasowej nie jest publiczną jednostką, lecz prywatnym przedsiębiorstwem. Dlatego tak wiele osób korzysta z ich usług. Ja miałam okazję współpracować z MG Solutions i szczerze mogę polecić wam tę agencję.

Re: praca

Post: 29 kwietnia 2020, 13:41 - śr
autor: Oleczkunio114
Moją wymarzoną pracą było zostanie dyplomatą. Zawsze marzyłem o podróżowaniu, no ale coś poszło nie tak.

___
kasyno bez depozytu

Re: praca

Post: 15 lutego 2021, 11:02 - pn
autor: karolinarowek
Myślę, że jeśli potrzebujecie stałej pracy oraz lubicie pomagać osobom starszym to praca dla opiekunki będzie bardzo dobrym pomysłem. Na stronie https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-ka ... aca-stala/ znajdziecie bardzo wartościowe i ciekawe uwagi ogłoszenia, które pozwolą Ci uzyskać doświadczenie w branży, możliwość podszkolenia języka, ale także zarobek dużych pieniędzy. Praca jest legalna oraz stabilna, więc jeśli szukasz czegoś poważnego to warto przyjrzeć się tym możliwościom.

Re: praca

Post: 28 lutego 2021, 00:39 - ndz
autor: llosiu
Sprawdzaj strony z ofertami pracy np. https://pokato.pl/praca Bo tam pracodawcy najczęściej publikują tego typu ogłoszenia.

Re: praca

Post: 10 marca 2021, 17:46 - śr
autor: marzanna
Szukanie pracy to sytuacja niezbyt fajna.Trzeba jednak pamiętać o tym,by zawsze być w kontakcie z potencjalnym pracodawcą,a w tym może pomóc dobrej jakości smartfon iPhone 12 Pro Max https://www.ceneo.pl/98018322
Jest to model z wydajną baterią,elegancki, posiadający szereg przydatnych w życiu codziennym funkcji.Pomoże nam zachować kontakt,być zawsze na bieżąco.

Re: praca

Post: 24 kwietnia 2021, 19:59 - sob
autor: Moska90
Najważniejsze na pewno będzie to, byście zawsze z rozwagą podchodzili do tematu pracy poza granicami Polski. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jako Polacy możemy bez problemu podjąć pracę w wielu państwach Zachodu. W https://helphoo.com/pl/blog/legalna-pra ... ropy-w-usa dowiecie się, w jaki sposób sprawić, by móc liczyć na takie kwestie jak chociażby legalna praca w USA. Warto podejść do tego tematu z głową, bo to stwarza naprawdę spore możliwości.

Re: praca

Post: 29 kwietnia 2021, 22:00 - czw
autor: buntowniczka90
Chcecie mieć fajne zarobki? To możecie przykładowo pracować dla firmy Avon, jako konsultantki. Nie jest to trudna praca, a jak się zmobilizujecie, zaczniecie sprzedawać skutecznie ich produkty, to fajnie będziecie zarabiać. Także całą pewnością warto rozważyć taką opcję.