Strona 1 z 5

Magazyn

Post: 21 marca 2019, 20:48 - czw
autor: Marysia_89
Hej, czy ktoś z was urządzał kiedyś magazyn?

Re: Magazyn

Post: 21 marca 2019, 20:49 - czw
autor: Marysia_89
Niedługo będę urządzała swój, poniewaz niedawno kupiliśmy go z mężem. Zastanawiam się jaki system regałów się sprawdzi u mnie.
Widziałam, że wszystko mogę kupić w Nedcon, dodatkowo służą oni różnymi poradami.
Czy ktoś z was korzystał z ich usług? :) Chętnie dowiem się czegoś jeszcze

Re: Magazyn

Post: 21 marca 2019, 23:01 - czw
autor: wally
Oferta faktycznie wygląda całkiem ciekawie. Wyposażenie gotowego magazynu jest trudniejsze niż budowanego. Jak stawaliśmy swój, to już mieliśmy przez projektanta ustalone co i gdzie będzie stało. Wtedy możesz optymalnie wykorzystać przestrzeń. Mogę Ci jeszcze podpowiedzieć, że u nas przydało się oprogramowanie do zarządzania w firmie. Jak postawiliśmy magazyn, to doszło nam wiele obowiązków. Początkowo było ciężko. Jak wdrożyliśmy system vendo ERP, praca się ustabilizowała. Wszystko było porządnie zaplanowane. Najbardziej jesteśmy zadowoleni z planowania produkcji https://www.cfi.pl/planowanie-produkcji/ Teraz praktycznie towar w magazynie nam nie zalega.

Re: Magazyn

Post: 26 marca 2019, 12:24 - wt
autor: Aligator
Nie wiem, co dokładnie chcecie robić w tym magazynie, ale w zasadzie radziłbym zastanowić się nad zakupem solidnego wyposażenia. Na http://eurotexpoland.pl/produkty/ jest przedstawiona całkiem niezła oferta. ;)

Re: Magazyn

Post: 26 marca 2019, 12:32 - wt
autor: rossen
super fajny pomysł mowicie o tym w ciekat spośób

Re: Magazyn

Post: 06 kwietnia 2019, 14:45 - sob
autor: Strelka
Na pewno bardzo kosztowna, ale i przyszłościowa inwestycja. Jeśli macie swoje magazyny, albo planujecie te postawić to zajrzyjcie sobie na stronkę http://futurelogistics.pl Tu znajdziecie meble i inne niezbędne wyposażenie do tego typu miejsc. Kompleksowo zaopatrują oni magazyny w urządzenia i inne sprzęty

Re: Magazyn

Post: 08 kwietnia 2019, 11:13 - pn
autor: Leno
Zgadzam się, że magazyn to kosztowna inwestycja jednak warto zainwestować w dobry magazyn, w którym praca będzie przebiegała szybko i sprawnie. Jeśli szukacie wyposażenia do magazynu to zastanówcie się nad wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań takich jak np regały przemysłowe . Dzięki regałom automatycznym powierzchnia magazynowania jest większa, kompletacja produktów łatwiejsza a obsługa prostsza. Nowoczesne technologie i wyposażenie magazynowe oferuje firma Data Consult. U nich możecie zamówić audyt oraz poprosić o pomoc w dobraniu i wdrożeniu automatyki magazynowej.

Re: Magazyn

Post: 11 kwietnia 2019, 11:37 - czw
autor: kitkaja
Jeśli chodzi o magazyn to musi być odpowiednio wyposażony. Mam na myśli regały magazynowe jak te https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html które kosztują niewiele a są doskonałej jakości. Sprawdź osobiście a na pewno się przekonasz.

Re: Magazyn

Post: 23 kwietnia 2019, 14:15 - wt
autor: SteffAnja
Na pewno w prowadząc magazyn będziecie musieli zainteresować się też kwestiami transportu. Ten będzie bardzo ważnym aspektem w takiej firmie. Tu z pewnością świetnie pomoże wam firma http://astonpartner.pl Zajmują się oni transportem międzynarodowym dla biznesu na szeroką skalę.

Re: Magazyn

Post: 23 kwietnia 2019, 16:58 - wt
autor: Halny32
Ja prawdopodobniej skorzystam z tej oferty https://www.regaly-magazynowe.pl/regaly ... -skrecane/ i kupię regał metalowy skręcany. Jest odpowiedni dla mnie. A z tego co widzę solidnie wykonany. Na moje potrzeby będzie jak znalazł. Poprzeglądajcie sobie ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony.