Magazyn

Dyskusje na różne tematy

Re: Magazyn

Postautor: marciniak » 24 kwietnia 2019, 09:34 - śr

Myślę, że różne specjalistyczne urządzenia też mogą Ci się przydać. Zajrzyj sobie na stronę https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/stanowiskowe-pompy-prozniowe,130.htm i poczytaj na przykład o takich stanowiskowych pompach próżniowych. Warto się tym zainteresować - może akurat będzie to to, czego potrzebujesz.
marciniak

Postautor: Melvina » 10 maja 2019, 19:59 - pt

Magazyn musi być odpowiednio wyposażony. W pierwszej kolejności postawcie na odpowiednie meble, regały magazynowe. Zajrzyjcie sobie na stronkę http://futurelogistics.pl jeżeli będziecie potrzebować tego typu produktów. Znajdziecie tu wszystko co może wam się przydać w magazynie
Melvina

Postautor: Aligator » 28 maja 2019, 07:53 - wt

Też uważam, że jedną z najważniejszych rzeczy w przypadku magazynów i innych firm związanych z przemysłem najważniejsze jest wyposażenie. Tego radzę szukać na stronach takich jak http://eurotexpoland.pl/produkty/pasy-napedowe/. Jakość jest bardzo ważna.

;)
Aligator

Postautor: legend » 28 maja 2019, 11:26 - wt

D; Ciekawe... Muszę o tym pomyśleć.
legend

Postautor: onaion » 30 maja 2019, 12:43 - czw

A czy kurtyny pasowe, takie jakie oferuje firma Plexikord, to Waszym zdaniem dobry pomysł na oddzielenie od siebie poszczególnych pomieszczeń na takim magazynie? Podobno chronią one przed przedostawaniem się różnych zanieczyszczeń oraz zmianami temperatury, a jednocześnie umożliwiają ruch wózkom widłowym. A Wy jak macie oddzielone na Waszym magazynach pomieszczenia?
onaion

Postautor: Anitas04 » 10 czerwca 2019, 19:15 - pn

Jak widać jest całkiem sporo ciekawych rozwiązań magazynowych. Warto zapoznać się z różnymi propozycjami tak żeby praca w waszych magazynach przebiegała sprawnie i skutecznie.
Anitas04

Postautor: Strelka » 10 czerwca 2019, 19:31 - pn

Macie już odpowiedniego dostawcę urządzeń magazynowych? Na pewno niejeden wózek widłowy tu się przyda. Co do takich sprzętów to firma Gizo https://gizo.pl/ może całkiem sporo wam zaproponować, nie tylko jeżeli chodzi o wózki widłowe, ale także podnośniki i inne maszyny wykorzystywane w takich inwestycjach. Posiadają wiele oddziałów na terenie całej Polski, a także i poza jej granicami, więc nie będzie problemu z szybkim załatwieniem zakupu, czy też z serwisem maszyn. Wiadomo, że przestoje powinno się jak najszybciej załatwiać i wznawiać pracę.
Strelka

Postautor: Beowolf » 14 czerwca 2019, 10:20 - pt

W przypadku wyposażania magazynu polecam sklep Skladuj24. Korzystałem z niego wielokrotnie i zawsze zamówiony towar docierał do mnie w krótkim czasie i byłem z niego w pełni zadowolony.
Beowolf

Postautor: agamk » 14 czerwca 2019, 13:10 - pt

Ja nie, ale mój znajomy tak. Niedawno jak z nim rozmawiałam to mówił, że szuka dobrego skanera kodów kreskowych. Sama myślę o własnym sklepie - w przyszłości - dlatego dopytałam go jaki kupił. Wybrał MC92n0 firmy Zebra. Ostatnio mówił, że całkiem dobrze się sprawuje.
agamk

Postautor: jajecznica » 27 czerwca 2019, 01:12 - czw

Polecam zakupy w firmie lean-tech.pl to znany na rynku krajowym producent producent przenośników taśmowych oraz transporterów rolkowych (przenośniki rolkowe: grawitacyjne, napędzane) Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa a także posiadają dwu letnią gwarancję. Do każdego jest dołączona szczegółowa dokumentacja. Polecam zapoznać się z ich ciekawą ofertą. To pionierzy jeśli chodzi nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz ochrony maszyn.
jajecznica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne