zdrowie i praca

Dyskusje na różne tematy

Re: zdrowie i praca

Postautor: Wiki823 » 25 sierpnia 2022, 15:15 - czw

Akurat ja w ostatnim czasie zdecydowałam się na usg dopplerowskie tętnic szyjnych . Dzięki czemu bardzo szybko otrzymałam wyniki badań także teraz już wiem na czym stoję.
Wiki823

Postautor: marciniak » 29 sierpnia 2022, 12:31 - pn

Warto także regularnie uprawiać sport. Co powiecie na przykład na jogę? Różne akcesoria do jogi można zakupić w internecie. Polecam rzucić okiem chociażby na praktyczne legginsy do jogi: http://jogastyl.pl/legginsy-do-jogi .
marciniak

Postautor: limonit » 30 sierpnia 2022, 12:53 - wt

sarana pisze:Niestety ciągłe napięcie i stres u wielu osób prowadzi także do depresji.

Ja jestem zdania, że lepiej działać szybciej, póki problem nie urośnie aż do takiej rangi. Odkąd miałam dużo stresu, szczególnie ze względu na pracę, zamówiłam sobie selank cena który skutecznie mi pomógł z tym problemem.
limonit

Postautor: corolla2 » 02 września 2022, 10:35 - pt

Bardzo ważne jest też dobre odżywianie. Musimy dbać o to, aby osoba chora otrzymywała wszystkie niezbędne produkty. Dlatego poczytajcie o produktach takich jak Fresubin czy Nutrica. Takie nutridrinki zakupicie w aptekach DOZ w najlepszych cenach.
corolla2

Postautor: SebastianMik » 18 września 2022, 12:26 - ndz

Według mnie zawsze jest czas na zmianę pracy, jeśli macie motywację i chęci do działania, a do tego nie odpowiadają Wam obecne warunki w firmie której pracujecie to warto sprawdzić aktualne oferty pracy w województwie małopolskim https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/ma%C5%82opolskie/ na stanowiska, które Was interesują. Nadal wiele firm szuka pracowników, więc warto z tej możliwości skorzystać :)
SebastianMik

Postautor: Wiki823 » 20 września 2022, 10:21 - wt

Mając problemy z łuszczycą skóry warto jednak wybrać https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . U mnie ten krem sprawdził się bardzo dobrze, dzięki niemu nareszcie odczułam wielką ulgę także jestem zadowolona z jego zakupu
Wiki823

Postautor: ksenia456 » 21 września 2022, 01:38 - śr

A macie spore problemy ze swoim zdrowiem? Na szczęście aktualnie medycyna mocno poszła do przodu, dlatego trzeba korzystać z różnych możlikwości leczenia. Zerknijcie sobie na stronę http://reumedis.pl/ , ponieważ można znaleźć tam specjalistyczną pomoc w leczeniu chorób reumatoidalnych. Na stronie możecie sprawdzić dostępne metody.
ksenia456

Postautor: brzózka » 25 września 2022, 10:58 - ndz

Wszystko zależy od tego jaką pracę wykonujemy, bo są zawody lekkie i przyjemne a też niestety takie gdzie się męczy i stresujmy. Jeśli nic nie da się zrobić z tą drugą to trzeba sobie radzić np poprzez suplementację sanprobi stress. Wtedy znacznie lżej będziemy przechodzić przez różne sytuacje na czym każdemu powinno zależeć.
brzózka

Postautor: answer » 26 września 2022, 18:24 - pn

Jakoś tak sobie myślę, że nie ma jednego sposobu na ratowanie zdrowia, ale jeśli mamy mieć kłopoty, to mam wrażenie, że w sumie też i taki problem jak irygacja zatok w domu jest do rozwiązania. Wystarczy po prostu spróbować i dowiedzieć się więcej, a także rozmawiać z lekarzem i się na tym wszystkim skupić.
answer

Postautor: rozek » 27 września 2022, 20:50 - wt

Podczas przeziębienia czasami może pojawić się ból ucha., który raczej sam z siebie nie przejdzie. Wiem, ze są ludzie, którzy płukanie ucha strzykawką traktują jako formę leczenia i zastanawiam się czy to bezpieczne rozwiązanie. Jeżeli macie w tym temacie jakąś większą wiedzę, to chętnie wymienię się opinią.
rozek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne