Gdzie sprzedać auto?

Dyskusje na różne tematy

Gdzie sprzedać auto?

Postautor: Milutka90 » 09 marca 2019, 09:58 - sob

Witam,
gdzie najszybciej sprzedam auto?
Milutka90

Re: Gdzie sprzedać auto?

Postautor: onaion » 09 marca 2019, 10:00 - sob

Jeśli zależy Ci na czasie, to chyba najszybciej uda Ci się sprzedać auto w skupie samochodowym. Ja sprzedawałam swój stary samochód w skupie http://www.autodave.pl/skup-aut-grudziadz/, działającym też na terenie Grudziądza i jestem bardzo zadowolona. Wycenę zamówiłam przez telefon a w dniu sprzedaży gotówkę otrzymałam od razu do ręki :) Dostałam za swój samochód nawet więcej, niż się spodziewałam :)
onaion

skup aut trójmiasto

Postautor: rukola » 21 maja 2019, 16:27 - wt

Wydaje mi się że najszybciej, to na skupie. Niedawno znalazłam taką firmę, która się tym zajmuje. Poszukaj informacji w internecie, wpisując skup aut trójmiasto albo zajrzyj bezpośrednio na ich stronkę: https://www.wymienautonagotowke.pl/ i po prostu zadzwoń żeby zapytać jak to dokładnie wygląda. Mój brat sprzedawał w ten sposób samochód bo pilnie potrzebował gotówki i był zadowolony z zaproponowanej ceny
rukola

Postautor: iskra » 31 lipca 2021, 22:51 - sob

Można bez problemu zamieścić darmowe ogłoszenie na Pokato. Ja właśnie tam dodawałam ogłoszenie jeśli chodzi o używane przyczepki samochodowe do 750 kg używane . W sumie to przyczepka męża, ale w obsłudze komputera mi lepiej idzie ;) Dużo ludzi tam zagląda, dlatego bez problemu kupiec się trafił. Może i na samochód szybko kupiec się znajdzie, tego życzę.
iskra

Postautor: Faust » 02 sierpnia 2021, 14:20 - pn

Są rożne skupy, które się tym zajmują. A jak już kompletny wrak, możesz sprzedać na części, albo na złom.

Postautor: Reportowicz » 23 sierpnia 2021, 17:35 - pn

Ja nawet nie mam najmniejszego zamiaru aby sprzedawać mój samochód gdyż wiem, że jest to kawałek fajnej historii czyli VW Garbus. Muszę przyznać, że nawet jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://garbus.pl/historia-kolem-sie-to ... volkswagen gdzie ciekawie opisano historię koncernu Volkswagen.
Reportowicz

Postautor: karolinarowek » 03 września 2021, 13:29 - pt

Czasami nie opłaca się sprzedawać samochodu innej osobie, ze względu na uszkodzenia związane z wypadkiem czy stanem technicznym. Wtedy warto pomyśleć o sprzedaży na złom. Na pewno auto złom Oświęcim to miejsce, które warto wziąć pod uwagę. Posiadają oni szeroki zakres usług, oprócz złomowania oferują sprzedaż części do różnych samochodów. Warto ich odwiedzić i dowiedzieć się więcej.
karolinarowek

Postautor: Raoth » 05 września 2021, 12:13 - ndz

Najszybciej to chyba do komisu.

Postautor: Beowolf » 06 września 2021, 07:48 - pn

Wiele zależy od wieku samochodu oraz od jego stanu, bo czasami warto sprzedać samochód jedynie na części. Taki skup katalizatorów chętnie skupi katalizatory w każdym stanie, a złom przyjmie całą resztę.
Beowolf

Postautor: AlanHenryk110 » 18 stycznia 2022, 10:37 - wt

Jeśli macie samochód powypadkowy albo nie opłaca się go już naprawiać to moim zdaniem super rozwiązanie będzie oddanie pojazdu do skupu aut. Na https://kupiewszystkieauta.pl/auto-kasacja-warszawa/ możecie zapoznać się z auto kasacją w Warszawie :)
AlanHenryk110

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne