Strona 1 z 1

Londyn

Post: 14 lutego 2019, 13:44 - czw
autor: Milutka90
Witam,
kto z Was był w Londynie? A kto dopiero planuje taki wyjazd?

Re: Londyn

Post: 14 lutego 2019, 14:22 - czw
autor: onaion
Ja jeszcze nie byłam w Londynie, ale marzy mi się taka podróż. Ostatnio sporo czytam o tym mieście, trafiłam na przykład na bardzo ciekawy artykuł na blogu Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/londyn-miasto-pelne-innowacji/ z którego wynika, że Londyn można już nazywać miastem inteligentnym, ponieważ jest tam wdrożonych mnóstwo smart-rozwiązań ;)

Re: Londyn

Post: 15 maja 2019, 18:24 - śr
autor: jajecznica
ja wyjezdzam wlasnie za granice, znalazlam praca w Holandi pomogla mi w tym Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Europersonnel
Mają ciekawe oferty pracy i w Polsce i za granicą, mam nadzieje ze to byl dobry wybor i nie bede zalowac podjetej decyzji.

Re: Londyn

Post: 01 lipca 2019, 21:30 - pn
autor: kitkaja
Ja zazwyczaj spędzam wakacje w Holandii ale ze względu na pracę w szklarni. Korzystam z sprawdzonej agencji a dokładnie tej https://www.beyondresources.pl/pl/ Mają oferty pracy w Holandii w szklarniach za dobrą stawkę i ponadto gwarantują ci przejazd i zakwaterowanie. Na pewno zarobisz porządne pieniądze a przy okazji obejrzysz trochę Holandii.

Re: Londyn

Post: 12 sierpnia 2019, 20:26 - pn
autor: Agusiek55
Fajnie jak macie kogoś z rodziny, dobrego znajomego za granicą w takim mieście jak Londyn. W takim przypadku może uda się wam załatwić darmowy nocleg, a też pewnie takie osoby znajdą wam bilety samolotem w niskich cenach, na pewno mają to już w małym palcu:) Jednak jeżeli nie macie takich znajomości za granicą to też będziecie w stanie ogarnąć sobie takie wakacje, krótki urlop:) Jeżeli chodzi o hotele na świecie, także i szukanie tanich samolotów to jest wiele portali gdzie można na takie rzeczy liczyć. Myśle, że jednym z bardziej popularnych i lubianych jest Esky. Korzystaliście już może z ich pomocy przy planowaniu podróży?