Trądzik, jak temu zaradzić ?

Dyskusje na różne tematy

Trądzik, jak temu zaradzić ?

Postautor: domi78 » 23 stycznia 2019, 09:43 - śr

Witam :) Od baaaardzo wielu lat, mam problemy z trądzikiem. Używałam już wielu preparatów. Pianki, żele, maści, produkty z apteki. Oczywiście próbowałam też wyjść z twarzą z tej sytuacji, za pomocą domowych sposobów, np. maseczki. Nie pytam tu nikogo o jakiś cudowny lek, bo wiadomo jak to jest z lekami. Głownie chciałąm was zapytać co sądzicie o kremie przeciwtrądzikowy Calluna Medica, ostatnio sporo pozytywnych opini czytałam.
domi78

Re: Trądzik, jak temu zaradzić ?

Postautor: lenka34 » 29 stycznia 2019, 11:06 - wt

Pomagają Ci te kremy? U mnie dopiero taką konkretną różnicę widziałam po zabiegach w Klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/maska-tretinoinowa/ i to naprawdę pomogło. Buzia zupełnie inaczej wygląda, jest oczyszczona. Polecam sobie iść na serię 3 zabiegów - świetna sprawa
lenka34

Postautor: gorski » 04 maja 2020, 22:32 - pn

Tutaj https://febumed.pl/oferta_/331-Leczenie-tradziku warto sobie zerknąć i poczytać o leczeniu trądziku. Nie da się ukryć, że takie niedoskonałości skóry mogą pojawić się w różnym wieku. Są niezwykle kłopotliwe i dlatego też należy szybko działać, żeby się ich pozbyć. Pomyślcie o tym, aby się nie męczyć z tym miesiącami.
gorski

Postautor: opolska » 08 czerwca 2020, 14:54 - pn

Wybierz się do dermatologa i dopytaj o leki recepturowe. Są to leki robione ręcznie, na zamówienie w aptece. Bez problemu takie leki zamówisz w aptekach sieci DOZ.
opolska

Postautor: William58 » 09 czerwca 2020, 15:26 - wt

Domowa pielęgnacja czasem nie wystarczy. Lepiej wybrać się do dermatologa, który może zlecić konsultację endokrynologiczną, leczenie farmakologiczne lub zabiegi. W zależności od nasilenia choroby zaleca się różne leki.

Wiktor,
pozdro
big bag Warszawa
William58

Postautor: gaga12 » 09 czerwca 2020, 18:26 - wt

Wcale nie jest łatwo pozbyć się trądziku. Mi dopiero antykoncepcja pomogła, a dokładnie tabletki belara. Stosuję je od dobrych kilku miesięcy i cieszę się, że zmiany zaczęły ustępować po jakimś czasie. Nie ta cera teraz.
gaga12

Postautor: AH1959 » 10 czerwca 2020, 08:19 - śr

na szczęście nie miałam nigdy z trądzikiem do czynienia, ale wiem, ze to ciężka sprawa i trzeba być "delikatnym" w działaniu.
AH1959

Postautor: corolla2 » 21 grudnia 2020, 17:07 - pn

Wielu lekarzy decyduje się na zapisanie pacjentom leków recepturowych na trądzik. Większość aptek odchodzi od ich realizacji ale nie będziesz mieć żadnych problemów w DOZ. Oni się właśnie specjalizują w lekach ręcznie robionych.
corolla2

Postautor: Moska90 » 22 grudnia 2020, 23:38 - wt

Jeśli trądzik jest dla Was sporym problemem, to po prostu postawcie na wizytę u dermatologa. On będzie w stanie najlepiej Wam pomóc z Waszym problemem. Jeśli chodzi o leki, to warto korzystać z takich portali jak https://ktomalek.pl/clotrimazolum-aflof ... ub-3014412 by powiększać swoją wiedzę. Nie zmienia to jednak faktu, że decyzja lekarza powinna być dla Was wiążąca.
Moska90

Postautor: Mustella » 14 stycznia 2021, 18:26 - czw

W dzisiejszych czasach trudno jest się szybko dostać do specjalisty,dlatego też w walce z problemami skórnymi warto wykorzystać specjalne urządzenia,wykorzystujące działanie pola magnetycznego https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii
jest to zabieg magnetoterapii,który można wykonać samodzielnie w domu,jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Taki zabieg może być uzupełnieniem i kontunuacją leczenia,które na pewno będzie skuteczniejsze,bo pole magnetyczne działa na wewnętrzne struktury skóry.
Mustella

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne