Ferie

Dyskusje na różne tematy

Re: Ferie

Postautor: Biała15 » 12 sierpnia 2019, 19:46 - pn

Niezależnie czy to na wakacje czy też ferie najlepsze lokale o wysokim standardzie znajdziesz tutaj Sun&Snow. Mają niezły wybór miejsc i wszystko w wysokim standardzie oraz dobrych cenach. Przejrzyj ich ofertę bo na pewno znajdziesz świetne apartamenty w najlepszych lokalizacjach. Dzięki nim poznasz jak powinien wyglądać apartamet na poziomie za niewielkie pieniądze.
Biała15

Postautor: Greysowa » 26 października 2019, 21:58 - sob

W ferie zimowe można nawet liczyć na troszkę słońca i opalanie się:D Ktoś z was myślał o feriach w Egipcie? Ja jeszcze nie byłam, ale bardzo bym chciała :) Najbardziej to zwiedzić Egipt, najważniejsze atrakcje turystyczne, ale nie wiem czy jest to bezpieczne. Na pewno organizacja wakacyjnych wypraw nie będzie większym problemem, szczególnie jeżeli stawiacie na pomoc internetu. Zobaczcie sobie może okazyjne bilety na Lufthansę, na pewno coś ciekawego znajdziecie w ciekawe miejsca. Warto zwiedzać świat, jeździć za granicę. Takie wypady wcale nie muszą być dużo droższe niż podróżowanie po Polsce;) Bez problemu też powinniście znaleźć hotel do pakietu.
Greysowa

Postautor: Rusałka » 22 listopada 2019, 12:30 - pt

Owszem można jechać zagranicę ale moim zdaniem zima ma swój urok dlatego warto skorzystać i np wybrać się na narty czy snowboard. W okolicach Zakopanego jest mnóstwo stoków o różnym stopniu trudności więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przed wyjazdem dobrze jest zarezerwować sobie noclegi. Bardzo duży wybór komfortowych apartamentów znajdziecie tu - to portal tartytop.pl na którym znajdują sie wyselekcjonowane oferty miejsc noclegowych na wynajem.
Rusałka

Postautor: Beowolf » 22 listopada 2019, 13:22 - pt

Jadąc na narty warto również postawić na jakieś sprawdzone buty. Ja polecam te ze strony https://www.skifanatic.pl/sklep/k/buty- ... skie-head/ - doskonała jakość i wygoda podczas jazdy.
Beowolf

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne