Ferie

Dyskusje na różne tematy

Ferie

Postautor: Kapiska » 21 stycznia 2019, 11:05 - pn

Hej. Jeździcie na ferie z dziećmi czy raczej organizuje im wypoczynek z innymi dziećmi?
Kapiska

Re: Ferie

Postautor: wawka » 26 stycznia 2019, 12:55 - sob

Ja planuję wysłać mojego syna na półkolonie, bo niestety wyjazd na kolenie póki co jest niemożliwy. Jeszcze nie wiem jaką tematykę tych półkolonii wybrać, ale czytałam na stronie naszego Wrocławia http://cowewroclawiu.pl/ferie-dla-aktyw ... claw-2019/ , że organizowane są półkolonie sportowe. Myślę, że to będzie strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że będą prowadzone zajęcia rozwojowo- edukacyjne, dzięki którym dzieci będą miały okazję lepiej się poznać.
wawka

Postautor: linga » 26 stycznia 2019, 14:09 - sob

Ja nigdzie się nie wybieram, ale dzieciakom na pewno coś postaram się zorganizować.
linga

Postautor: milord » 27 stycznia 2019, 11:18 - ndz

my jezdzimy z dzieciakami na ferie, Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, swietne miejsce na takie wypady, dzieci uwielbiaja, a i my-starzy mamy sporo atrakcji dla siebie :D
milord

Postautor: Stokrotka » 30 stycznia 2019, 13:36 - śr

My na ferie zostajemy w domu. Ale wcale nie krzywdujemy sobie :) Pójdziemy z dziećmi do aquaparku, na lodowisko, do teatru, trochę pozwiedzamy, wreszcie będziemy mieć czas by zobaczyć te atrakcje dziecięce w Pałacu Kultury no i oczywiście kilka razy na pewno też wybierzemy się do kina :)
Stokrotka

Postautor: ziaja03 » 07 lutego 2019, 21:38 - czw

Mój młody też wyjeżdża na ferie zimowe w góry i mam masę wydatków przez to. Niedawno kupiłam mu laptopa więc na wyjazd zażądał odpowiedniej torby którą kupiłam tutaj https://itnes.pl/akcesoria-komputerowe/torby-i-plecaki-do-notebookow/ Dobrze że sklep ma niskie ceny i szybką wysyłkę to zdążę to dostać przed jego wyjazdem.
ziaja03

Postautor: Ben » 10 lutego 2019, 18:44 - ndz

Jak wybieracie się na ferie, zwłaszcza gdzieś za granicę to pamiętajcie o wykupieniu dobrego ubezpieczenia. Jak to mówią licho nie śpi, więc lepiej się zabezpieczyć i w razie jakiegokolwiek wypadku być objętym ochroną ubezpieczeniową niż płacić za wszystko niemałe rachunki. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne znajdziesz polisy różnych ubezpieczycieli, więc możesz zajrzeć między innymi tutaj i zapoznać się z ofertami.
Ben

Postautor: jajecznica » 12 lutego 2019, 16:07 - wt

jak ferie to tylko na mazurach. Mozna tak odpoczac, pooddychac swiezym powietrzem, aktywnie spedzic czas. Na pewno nie bedziecie sie nudzic. Ja ze swoimi dziecmi zatrzymalam sie w Hotel na mazurach Bylismy bardzo zadowoleni, pyszne jedzenie, mila obsluga, sam hotel na wysokim poziomie.
jajecznica

Postautor: Gretta » 28 marca 2019, 11:45 - czw

Teraz już po feriach niestety, ale swoje zaliczyłam jeżeli chodzi o zimowy wypoczynek. Bardzo lubie jeździć na nartach, ale góry to także dobry kierunek jeżeli chodzi o wycieczki latem. Jak będziecie wybierać się do Zakopanego to warto znać takie stronki jak https://www.visitzakopane.pl Szybko i w dobrych cenach znajdziecie tu noclegi wlaśnie w Zakopanem
Gretta

Postautor: grandzia » 25 kwietnia 2019, 20:17 - czw

my jezdzimy zawsze i na ferie zimowe i na wakacje.. musi byc te 2 razy w roku jakas odskocznia i odpoczynek :) dzieci oczywiscie juz zyja tegorocznymi wakacjami wiec musielismy cos fajnego zorganizowac.. jedziemy wiec do Ślesina bo tam mamy zarezerwowany domek w całorocznych domkach u Anny. Są rowery, jezioro, spacerki po lesie i polach. Wieczorem grill lub ognisko z dogrywaniem na gitarze albo popostu wypoczynek na łonie natury :D Jest tez fajny plac zabaw wiec maluchy napewno nie umrą z nudów
grandzia

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne