Strona 1 z 12

Remont łazienki a inspiracje

Post: 17 stycznia 2019, 11:24 - czw
autor: wawka
czym się inspirować przy remoncie lazienki? Co jest teraz modne?

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 18 stycznia 2019, 14:18 - pt
autor: iwa88
Wiesz co.. wszystko zależy od tego co Ci się podoba ;) Z tego co ja wiem, to teraz bardzo modne są płytki imitujące drewno :) O, coś takiego jak tutaj https://www.tubadzin.pl/collection/449 . Decydując się na takie płytki masz pewność, że wcale tak szybko nie wyjdą z mody, bo jak by nie było - jest to wzór ponadczasowy.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 22 stycznia 2019, 16:57 - wt
autor: buntowniczka90
Szukasz inspiracji? To świetnie się składa. Ostatnio koleżanka pokazywała mi stronę https://www.domlazienkaplytki.pl/cisa/liberty gdzie można znaleźć naprawdę ładne płytki na podłogę jak i na ścianę. Z tego co mówiła można tam znaleźć płytki zagranicznych producentów, jak i polskich. Możesz tam znaleźć przykłady jak ciekawie je zastosować itd.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 02 lutego 2019, 10:09 - sob
autor: marciniak
Przede wszystkim wymień całą instalację na nową, aby na długo Ci posłużyła ta nowa łazienka. W Warszawie takimi rzeczami zajmuje się pan Darek Wyrzykowski: http://darek-hydraulik.pl/. U nas podczas remontu to właśnie pan Darek wymieniał wszystkie rury i podłączał urządzenia sanitarne. Byliśmy zadowoleni z jego pracy.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 04 lutego 2019, 22:51 - pn
autor: paniola
Nie każdy remont jest prosty i przyjemny, u nas niestety od samego początku nic nie układało sie po naszej myśli. Raz fachowcy nawalili, kolejnym razem materiały nie dojechały i wrescie coś. Jakos nam sie udało dokonczyc ten remont, jednak kosztowało nas to sporo kasy i nerwów. Przed remontem duzo nam pomógł rzeczoznawca budowlany http://www.mpexpertbud.pl/ który konkretnie ocelił stan naszego budynku, czy w ogóle nadaje sie do remontu.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 05 lutego 2019, 19:16 - wt
autor: klopsik
Dobry fachowiec to podstawa.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 07 lutego 2019, 14:36 - czw
autor: zgorka
Dobrego fachowca znajdziemy bez problemu. Takze tutaj https://wykonawca.taelo.pl/ w tym serwisie mozemy dodac ogloszenie i fachowcy beda sie do nas zglaszac. Ciekawie jest to zrobione, bo umozliwia sprawdzenie fachowca bez wychodzenia z domu. I bedziemy miec ladnie zrobiona lazienke.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 07 lutego 2019, 22:26 - czw
autor: Serdloc
Ja lubie łazienki w stylu grckich, po prostu jasne kolory.

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 14 lutego 2019, 17:56 - czw
autor: Madameadame2
Co do inspiracji to warto poszukac ich w internecie. Na pewno znajdziecie cos w sam raz do swojego domu, czy też mieszkania. Zobaczcie sobie na pewno propozycje od https://krzemien.com.pl Tu możecie liczyć na nowoczesne wyposażenie łazienek. Proponują oni wszystko co przyda się wam do zaaranżowania swojej łazienki właśnie w nowoczesnym stylu

Re: Remont łazienki a inspiracje

Post: 30 marca 2019, 19:20 - sob
autor: Borys33
Warto korzystać z pomysłów i inspiracji pokazowych łazienek w miejscach sprzedaży. Dobrane kolory, armatura, wszystko można dotknąć...nic tylko zamawiać identyczne rozwiązanie. Kto wątpi niech przeczyta http://podpowiadamy.pl/dlaczego-wyposazenie-lazienek-warto-obejrzec-bezposrednio-w-salonie-z-lazienkami/ dlaczego to dobry pomysł.