gdzie na tatuaż w Warszawie ?

Dyskusje na różne tematy

gdzie na tatuaż w Warszawie ?

Postautor: bluee » 11 stycznia 2019, 12:42 - pt

Hejka :) mam nadzieję, że będzie w stanie doradzić mi do jakiego studia tatuażu warto się wybrać w Warszawie ? Zrobienie go chodzi za mna juz o kilku dobrych lat. dawałam sobie ciągle czas na przemyslenie sprawy ale chyba nie ma co dłużej zwlekać skoro do tej pory mi się nie odwidziało :)
bluee

Re: gdzie na tatuaż w Warszawie ?

Postautor: benia55 » 25 stycznia 2019, 10:02 - pt

bluee gratuluje decyzji :) i od razu uprzedzam - to uzależnia :) ja na początku też planowałam zrobić tylko 1 niewielki tatuaż a w chwili obecnej mam już 3 :) Jesli chodzi o Warszawe to dla mnie tylko i wyłacznie jah love tattoo. Znajdziesz ich w ścisłym centrum, na ulicy Wilczej :)
benia55

Postautor: wosta » 25 stycznia 2019, 10:29 - pt

benia55 popieram w 10000% :) Ja do Jah Lpove Tattoo z niewielkimi przerwami chodzę już od kilku dobrych lat i wciąż uważam, ze są najlepsi w mieście :) także bluee nie zastanawiaj się nawet :) a motyw jakiś konkretny masz już wybrany ?
wosta

Postautor: bluee » 01 lutego 2019, 10:51 - pt

tak niby coś już tam mam na oku ale chętnie poznam jeszcze zdanie specjalisty :) myslalam o kolorowym tatuażu ;p o jah love tattoo nie słyszałam ale na pewno zapoznam sie z tematem blizej, dzięki :)
bluee

Postautor: wosta » 01 lutego 2019, 11:09 - pt

bluee no to jak kolorowy tatuaż to tylko Kinga :) zerknij sobie na ich profil na facebooku i tam każdy z pracowników ma swój album. Sama zobaczysz, że Kinga jest specjalistką od kolorowych dziarek :) i daj znac jak sie zdecydujesz, jestem ciekawa Twoich wrazen :)
wosta

Postautor: zgorka » 08 lutego 2019, 21:15 - pt

Tatuaz wlasnie musimy sobie zrobic w sprawdzonym studio. Profesjonalnie zrobiony bedzie na pewno dzielem sztuki. Tutaj https://www.skytattoo.net/faq-pytania-odpowiedzi/ znajdziemy dobre studio tatuazy. Ladnie zrobiony tatuaz kazdemu doda charakteru.
zgorka

Postautor: arek565 » 04 grudnia 2019, 12:35 - śr

Jeżeli szukacie tatuażysty w Warszawie to polecam studio https://www.iroink.pl/ oni sa świetni. Pracują tam artyści i na pewno wykonają wam tatuaż taki jaki chcecie taki wymarzony i będziecie zadowoleni. Polecam ich serdecznie.
arek565

Postautor: pixie_dixie » 13 lutego 2020, 16:41 - czw

Tylko w Rock N Roll :) Tatuatorzy stamtąd to ARTYŚCI. Mnie podczas wizyty u nich głównie interesowały tatuaże minimalistyczne damskie, bo taki miałam plan na przedramię, ale możecie tam spotkać każdy styl - wystarczy zerknąć w portfolio! Oldskul, dotwork, tatuaże jedną linią, piękne realistyczne obrazy... No cuda. Zajrzyj tam!
pixie_dixie

Postautor: Blistka » 02 sierpnia 2020, 23:48 - ndz

Przede wszystkim tam, gdzie są sterylne warunki, a studio zadba o wasz komfort podczas wykonywania tatuażu i o przekazanie wiedzy nt. dbania o świeżo wykonany tatuaż. To tak niewiele, a to taka ważna podstawa, byście mogli się cieszyć dziełem na skórze, a nie zmagali z czymś nieprzyjemnym, do czego zalicza się na przykład stan zapalny po tatuażu. Dbajcie o swoje dziary, stosujcie octenisept, który pomoże szybko zregenerować waszą skórę.
Blistka

Postautor: loreto11 » 06 września 2020, 21:05 - ndz

Jeśli chodzi o Tatuaż Warszawa to wybór ciekawych miejsc na tatuaż
loreto11

Wróć do Rozmowy ogólne