buty

Dyskusje na różne tematy

Re: buty

Postautor: bubek » 13 września 2021, 17:06 - pn

Udało mi się ostatnio zakupić buty asics męskie i muszę przyznać, że znalazłem je w bardzo dobrej cenie. Mój znajomy polecił mi świetnej jakości buty firmy Asics i muszę przyznać, że są naprawdę wygodne. Warto zajrzeć na stronę Ceneo, gdzie muszę przyznać, że udało mi się znaleźć jakościowe oferty dużo taniej, niżeli w dużych sklepach w centrum.
bubek

Postautor: ogarek » 15 września 2021, 16:02 - śr

Na pewno sporo różnych propozycji znajdziecie tutaj https://www.filippo.pl/buty-damskie/bot ... a-koturnie . Między innymi są tam botki na koturnie. Uważam, że warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać. Mają tam wiele różnorodnych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych.
ogarek

Postautor: lulek » 17 września 2021, 11:50 - pt

Jak już jesteśmy w temacie butów, to powiem wam, że mnie ostatnio udało się znaleźć przepiękne buty zimowe męskie adidas dla mojego męża. Narzekał, ze nie ma w czym chodzić, więc stwierdziłam, ze wybiorę dla niego coś nowego. Mam nadzieje, że spodobają mu się i że trafiłam z rozmiarem.
lulek

Postautor: corolla2 » 12 października 2021, 11:24 - wt

Ja wolę nosić obuwie bardziej eleganckie. Dlatego jeśli chodzi o buty to zaglądam do Zapato. Mają świetny wybór butów - między innymi oryginalne damskie półbuty na słupku: https://zapato.com.pl/polbuty-damskie-s ... -na-slupku .
corolla2

Postautor: Moska90 » 14 października 2021, 10:49 - czw

Ale to przecież wszystko zależy tylko od Was. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowili się dobrze nad tym, co konkretnie by Wam odpowiadało w kontekście takich zakupów. Może ciekawym pomysłem byłyby dla Was sneakersy nessi? Warto posprawdzać sobie różne oferty i samodzielnie podjąć decyzję.
Moska90

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne