Czy Polacy kupują w sieci?

Dyskusje na różne tematy

Czy Polacy kupują w sieci?

Postautor: lenka34 » 02 stycznia 2019, 10:34 - śr

Z racji tego że zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego to chciałam zapytać jak u Was z zakupami w sieci, często kupujecie w ten sposób? Czy jednak uważacie, że lepiej stacjonarnie?
lenka34

Re: Czy Polacy kupują w sieci?

Postautor: helap » 02 stycznia 2019, 10:47 - śr

Ja bardzo często robię zakupy w necie bo jest taniej.
helap

Postautor: anielka » 03 stycznia 2019, 08:10 - czw

Wiesz co... ja robię bardzo często zakupy online. Bo to szybsze, wygodniejsze itd. Ja bardzo polecam w ogóle taki sposób zakupów. A co do tego czy warto zakładać sklep, to poczytaj sobie też tu - https://blog.az.pl/wlasny-sklep-interne ... go-zaczac/ Moim zdaniem warto, no ale to twoja decyzja tak naprawdę
anielka

Postautor: Biała15 » 03 stycznia 2019, 11:19 - czw

Ja bardzo lubię takie zakupy, bo przy dzieciach jest to wygodniejsze, aktualnie poszukuje butów i trafiłam na takie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... i-521.html kiedys miałam podobne i były bardzo wygodne. Na pewno sobie zamówię, do tego ceny maja bardzo atrakcyjne .
Biała15

Postautor: Małoząb » 04 stycznia 2019, 11:15 - pt

Nie da się ukryć- my często kupujemy w sieci. Produkty spożywcze, ubrania, chemię, agd, czy nawet... części samochodowe. Ostatnio znaleźliśmy tutaj sprzęgło do naszego Audi w bardzo dobrej cenie, dużo taniej niż w warsztacie :)
Małoząb

Postautor: gaga12 » 04 stycznia 2019, 20:30 - pt

Dla mnie zakupy w necie to super wygoda. Często w ten sposób kupuję, różne rzeczy. Ostatni mój zakup to dobrej marki grzejnik olejowy . Mieszkam w domku i z racji pory roku, potrzebowałam dodatkowego ogrzewania, tym bardziej że w domu jest maluszek. To wieczorem, w czasie kąpieli musi być cieplutko.
gaga12

Postautor: Aniela » 07 stycznia 2019, 16:51 - pn

Polacy coraz więcej czasu spędzają przy komputerze, a co za tym idzie coraz więcej produktów zamawiają przez internet.Kupujemy na potęgę,nie są to tylko stylowe dodatki ale też sprzęt agd,wycieczki czy wyposażenie mieszkania.Prawdą jest, że w internecie mamy większy wybór,więcej możliwości,z czego lubimy korzystać. Bardzo dobrym sklepem, w którym kupimy torby miejskie,podróżne https://adam-baron.pl/dla-niego/torby-podrozne ,torebki,teczki, a nawet eleganckie portfele z naturalnej skóry jest sklep marki Adam Baron,klasy samej w sobie.
Aniela

Postautor: galinana » 08 stycznia 2019, 10:51 - wt

Ja najczęściej kupuje w sieci, bo nie mam czasu na szukanie tego, czego potrzebuje w sklepach stacjonarnych. Ostatnio np. potrzebowałam koła pasowe, kilka dni chodziłam po sklepach stacjonarnych, bo chciałam aby były naprawdę dobrej jakości i nie znalazłam. Znajomy polecił mi tą hurtownię: https://elmetsa.pl/57-kola-pasowe, zamówiłam i części były u mnie już 2 dni później. Okazały się świetnej jakości, a dodatkowo były w bardzo atrakcyjnej cenie, więc od tamtej pory zamawiam tylko tam, bo szkoda mi czasu na poszukiwanie w sklepach stacjonarnych. :)
galinana

Postautor: xihut » 09 stycznia 2019, 18:46 - śr

Jak najbardziej, ja sam często robię zakupy. Przykłądowo torby takie jak:
Obrazek
Zdecydowanie lepiej jest kupować przez internet w sklepach takich jak np. Merg.pl - ceny zdecydowanie lepsze, a i wybór większy ;)
xihut

Postautor: Pawel_Karas » 09 stycznia 2019, 19:20 - śr

Wydaję mi się, że Polacy kupuję na umór w internecie :)
Pawel_Karas

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne