Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Dyskusje na różne tematy

Re: Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Postautor: jajecznica » 13 września 2020, 21:46 - ndz

ZosiaSamosia pisze:Sama szukam tłuamcza przysięgłego. Muszę sprawdzić te linki.

Jak coś to ja polecam tłumacz przysięgły język rosyjski z biura www.dogadamycie.pl Oni mają dobre ceny, szybką realizację zleceń i zarazem wysoką ich jakość. Polecam kontakt z nimi w celu wyceny zlecenia
jajecznica

Postautor: Moska90 » 29 września 2020, 14:04 - wt

No tak, tylko że same tłumaczenia to nie taka prosta sprawa. Kluczowe na pewno okaże się dobranie odpowiedniej formy współpracy, która będzie dla Was szczególnie atrakcyjna. Jak dla mnie, powinniście dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób dzisiaj podchodzić do tematu tłumaczeń. W https://dziennikarstwo.edu.pl/co-sklada ... umaczenie/ znajdziecie więcej informacji, co do składowej ceny za tłumaczenie, więc warto o tym wiedzieć.
Moska90

Postautor: Melaska » 07 października 2020, 20:03 - śr

Jak już macie gotowy, ważny tekst, który chcecie gdzieś wysłać, to warto pomyśleć o przesłaniu go do korekty. Ktoś kto się na tym zna, bardzo szybko się tym zajmie. Warto postawić na taką opcję jak korektor tekstu, a spokojnie można znaleźć takich specjalistów online
Melaska

Postautor: alicjakruk21 » 13 listopada 2020, 14:04 - pt

warto wybrać tłumacza, który ma rzeczywiście dobre opinie i rekomendacje, to da pewność, że nasze dokumenty zostaną rzetelnie przetłumaczone. Polecam Panią Wandę Konior, która ma spore doświadczenie i wiedzę w tym temacie. Ma ona naprawdę świetne ceny! Koniecznie zobacz jakie propozycje posiada Pani Wanda w tym temacie. Niektóre dokumenty można dostać również od ręki
alicjakruk21

Postautor: onaion » 17 listopada 2020, 12:10 - wt

A skoro już o języku rosyjskim mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś taki kurs językowy? I jak wrażenia? Czy jest to trudny język Waszym zdaniem? Ja ostatnio trafiłam na ofertę takiego właśnie kursu na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/rosyjski. Ogólnie Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy już od wielu lat. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
onaion

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne