do jakiej sieci przenieść numer ?

Dyskusje na różne tematy

Re: do jakiej sieci przenieść numer ?

Postautor: benia55 » 17 czerwca 2019, 19:21 - pn

umsa powiem tak - nie żałuję, że zdecydowałam się na ofertę Otvartej. Wszystko działa jak trzeba, parametry zgadzają się z tym co obiecuje operator. Poza tym jak jest jakiś problem to zawsze można zadzwonić do ludzi z BOK-u, są mega pomocni.
benia55

Postautor: Aligator » 18 czerwca 2019, 11:54 - wt

Darujcie sobie już ten trwający od kilku miesięcy festiwal żenady. :lol:
Aligator

Postautor: benia55 » 26 sierpnia 2019, 18:38 - pn

Hmm to już nie mozna wymieniać się na forum swoimi opiniami i spostrzeżeniami ? Myślę, że to miejsce własnie do tego służy :) Ja zdania na temat operatora nie zmieniam mimo upływu czasu :)
benia55

Postautor: umsa » 27 sierpnia 2019, 20:19 - wt

benia55 u mnie dokładnie tak samo :) widać, że zdobywają coraz większą popularność wśród klientów.
umsa

Postautor: gorski » 28 marca 2020, 17:27 - sob

Na pewno warto zastanowić się nad pakietem usług, bo dzięki temu można znacznie mniej zapłacić. Pomyślcie nad tym. Tutaj https://panwybierak.pl/dostawca/vectra/2 jest namiar na portal, gdzie jest wiele cennych informacji. Znajdziecie tam wiele ofert w jednym miejscu, dzięki czemu porównacie sobie ceny i propozycje. W ten sposób można wybrać najlepsze rozwiązanie.
gorski

Postautor: płaczka » 29 sierpnia 2020, 22:33 - sob

Kilka miesięcy temu stałam przed tym samym problemem wyboru nowego operatora. Jak się okazało obecny chciał mi podnieść sporo abonament i co rozmawiałam ze znajomymi to mówili że oni w innych sieciach płacą mniej. Stwierdziłam , że mogę przecież się przenieść i to zachowując swój numer. Umowa mi się kończyła także nie wiązało się to z ponoszeniem żadnych konsekwencji. Ale jaką sieć wybrać to było pytanie. Bo w każdej wydawało mi się, że będzie lepiej. Znalazłam wtedy stronę http://movamobile.pl/ i tam wygodnie porównałam aktualne oferty, nie wychodząc z domu.
płaczka

Postautor: Moska90 » 30 sierpnia 2020, 07:51 - ndz

Otóż to. Dzisiaj na rynku jest wielu operatorów, więc jak najbardziej macie różne możliwości ku temu, by wybrać idealną sieć dla siebie. Na przykładzie chociażby http://bip-i.pl/plusy-posiadania-telefonu-na-abonament/ świetnie widać, w jakim kierunku warto pójść z doborem sieci telefonicznej. To powinno być dla Was ciekawą opcją, miejcie to na uwadze.
Moska90

Postautor: płaczka » 23 kwietnia 2021, 18:07 - pt

Może skorzystaj z oferty Fiberlink ? Ja mam u nich telefon stacjonarny, telewizję i internet. Jeśli mowa o zasięgu działania to obejmuje Kraków i okolice. Firma działa na rynku od 15 lat, oferta mnie przynajmniej jak zmieniałam operatora bardzo pozytywnie zaskoczyła. Płacę zdecydowanie mniej jak wcześniej a mam szybszy internet i więcej kanałów tv. Sami polecam zerknijcie na ich stronę.
płaczka

Postautor: Kasia36 » 13 października 2021, 21:12 - śr

Ja mam telefon na abonament w Niemczech. Może dlatego, że częściej bywam tam niż w Polsce. Polecam firmę teleberlin, mają bardzo korzystną ofertę, zasięg też świetny praktycznie wszędzie. Mnie się sprawdza genialnie telefon i abonament od kilku lat już.
Kasia36

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne