Plany sylwestrowe

Dyskusje na różne tematy

Re: Plany sylwestrowe

Postautor: ziaja03 » 07 września 2020, 19:04 - pn

W tym roku raczej nie ma co liczyć na zagraniczne wojaże ze względu na korona wirusa więc zostaje kraj. Można pojechać w góry lub nad morze ale tam będzie tłoczno więc pozostaje na przykład taka opcja https://www.domkidarbeskidu.pl/noclegi-jezioro-roznowskie Pięknie wyposażony domek w idealnej lokalizacji więc miło spędzisz czas i przede wszystkim odpoczniesz. Na pewno będzie to miłe doświadczenie i skorzystasz nieraz.
ziaja03

Postautor: wawka » 26 września 2020, 18:05 - sob

Mieliśmy małą wpadkę rok temu i w zasadzie, gdyby nie comfortcar to nie zajechalibyśmy daleko. wypożyczalnia samochodów Katowice okazała sie strzałem w dziesiątkę. Zadbany samochód zawiózł nas w góry, skąd mogliśmy podziwiać sylwestrowe fajerwerki.
wawka

Postautor: radio94 » 03 października 2020, 19:32 - sob

Moim planem na tegorocznego sylwestra są góry, a konkretniej Zakopane. Rozglądam się za noclegiem i zastanawiam się nad wynajęciem apartamentu z tej strony https://www.apart-center.pl/. Z tego co widziałem są bardzo ładne oraz przestronne. Ich lokalizacja to również duży plus. Mam jedynie nadzieje, że będzie jeszcze jakiś wolny termin.
radio94

Postautor: lady jane » 18 października 2020, 13:06 - ndz

Jeśli szukacie efektownych zestawów fajerwerków, które chcielibyście sami wystrzelić o północy, to zajrzyjcie na stronę jorge.com.pl. Jak dla mnie mają najlepsze ceny, a dużym plusem jest to, że sami zajmują się produkcją, a ich towary mają niezbędne atesty i certyfikaty. Rakiety, fontanny czy petardy to tylko z Jorge.
lady jane

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne