Plany sylwestrowe

Dyskusje na różne tematy

Plany sylwestrowe

Postautor: Marcelinka86 » 27 listopada 2018, 19:25 - wt

Szukam chyba trochę na ostatnią chwilę, ale może polecicie mi jakieś ciekawe opcje, miejsca, bale, możliwości, żeby spędzić gdzieś super Sylwestra? Jest nasz czworo, dwie pary i chcielibyśmy gdzieś wyjechać na ten czas, może być w górach, nad morzem, w centralnej Polsce, najważniejsze, żeby organizowali tam jakiś bal, najlepiej tematyczny! Podrzućcie, proszę, garść pomysłów, inspiracji, może jakieś zdjęcia.
Marcelinka86

Re: Plany sylwestrowe

Postautor: zgorka » 27 listopada 2018, 22:29 - wt

juz sie szykujecie na sylwestra?
zgorka

Postautor: Sonia » 29 listopada 2018, 15:25 - czw

A dlaczego Cię to dziwi? Wydaje mi się, że Sylwester to już większość ma zaplanowany.
My planujemy się wybrać tu: http://www.las-woda.pl/aktualnosci/BAL-SYLWESTROWY ,
do Hotelu Las Woda na bal sylwestrowy w latynoamerykańskim stylu i ze świetną oprawą.
Dawno nie miałam okazji bawić się na takim balu, ostatnich kilka lat spędziliśmy na prywatkach lub sami w domu,
dlatego tym bardziej cieszę się, że w tym roku uda nam się wziąć udział w takiej zabawie, w tak pięknym miejscu.
Wiążę duże nadzieje z tym, że wypocznę tam doskonale i naprawdę przywitam Nowy Rok z dużą pompą.
Sonia

Postautor: janinka8 » 20 grudnia 2018, 20:45 - czw

Moi znajomi jakoś nie bardzo chcą robić jakąś domówkę, więc stwierdziliśmy z narzeczonym, że pójdziemy sobie do a1 club we Włocławku. Będziemy się mega bawić i do tego napijemy się pysznych drinków... Myślę, że takie powitanie nowego roku będzie super :)
janinka8

Postautor: arema15 » 20 grudnia 2018, 22:06 - czw

Ach mnie to by się marzył sylwester taki jak w ubiegłym roku..W górach. Byłam w Kameliowym Zakątku w bielsku Białej. Przepiękne miejsce, cudna sala ,przywitanie Nowego Roku w szałąsie regionalnym.. No i fantastyczne jedzenie. Tam to bym poszła jeszcze raz. Może kiedyś jeszcze się uda. Naprawdę przepiękne miejsce.
arema15

Postautor: Beowolf » 31 grudnia 2018, 12:56 - pn

Jakby ktoś szukał dobrego alkoholu na Sylwestra to polecam odwiedzić Dom Szampana w Warszawie. Mają najlepsze szampany, więc każdy będzie w stu procentach zadowolony.
Beowolf

Postautor: domi78 » 17 września 2019, 09:23 - wt

My zastanawialiśmy się nad sylwestrem i jakoś nie mamy ochoty na wielki bal, wolimy bo jakoś spędzić we dwoje. Narzeczony wpadł na pomysł żeby w góry pojechać. No ja nawet znalazłam apartamenty w Zakopanem na sylwestra https://www.visitzakopane.pl/main,mode,sylwester.html myślę że takie miejsce będzie idealne tez do wypoczynku, czy na romantyczne dni we dwoje.
domi78

Postautor: Leno » 23 września 2019, 09:18 - pn

Do sylwestra jeszcze daleko ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już coś powoli planować. Jeśli chcielibyście spędzić Sylwestra w górach to może zainteresuje Was wynajem domku w górach. Bardzo dużo ofert komfortowych domków a także apartamentów w Zakopanem i okolicach znajdziecie na portalu Tatry Top. Tu możecie szybko i bezpiecznie zarezerwować noclegi nawet z dużym wyprzedzeniem.
Leno

Postautor: Edyta6 » 11 grudnia 2019, 15:34 - śr

Ja planuję sylwestra spedzic w górach z moją rodziną , a zaraz po sylwestrze planujemy takze spedzic ferie z mężem i córką pewnei w Kościelisku lub Zakopanem. W tamtym roku probowalismy juz wlasnie zarezerwowac sobie takie miejsce ale nie wiedzielismy jak sie tak do konca za to zabrac. Jednak w tym roku bedzie inaczej - zauwazylam że tutaj jest taka baza sprawdzonych noclegów https://udanypobyt.pl/apartamenty-w-gorach w dobrych cenach. Ja juz mam kilka takich ciekawych propozycji :)
Edyta6

Postautor: wawka » 10 sierpnia 2020, 10:50 - pn

Co prawda do sylwestra jeszcze sporo czasu, ale możecie porozglądać się już za różnymi opcjami i rozwiązaniami. Mnie marzy się zabawa sylwestrowa w ustroniu W zeszłym roku byli tam moi znajomi i bardzo sobie chwalili, więc w tym roku chcemy wybrać się na taką zabawę nieco większą ekipą :) Już nie mogę się doczekać!
wawka

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne