Jaki kamień do pierścionka zaręczynowego?

Dyskusje na różne tematy

Jaki kamień do pierścionka zaręczynowego?

Postautor: Vinop » 21 listopada 2018, 10:09 - śr

Hej, może ktoś z Was wie coś na ten temat. Co jest teraz bardziej popularne i uznawane za bardziej prestiżowe – pierścionki z brylantami czy diamentami? Co prawda zaręczyn w najbliższym czasie jakoś nie planuję, ale już jakoś tak wstępnie zacząłem sobie o tym myśleć, bo odpowiednia Panna jest, a warto też wiedzieć, ile odłożyć pieniążków na realizację tych zaczątkowych myśli ; ).
Vinop
 
Posty: 196
Rejestracja: 11 marca 2016, 13:42 - pt

Re: Jaki kamień do pierścionka zaręczynowego?

Postautor: Baudrillard724 » 21 listopada 2018, 10:13 - śr

Myślę, że to bardzo indywidualna kwestia, w której ciężko o jakieś ogólne porady. Oczywiście, można się o nie pokusić, jak na przykład poczynione zostało to w tym de facto porządnym tekście: http://www.e-pierscionki.pl/pierscionek ... ak-wybrac/ . Dużo zależy jednak od Twojej Wybranki, jej preferencji, charakteru itd. Na przykład moja luba bardzo ceni sobie skromność i minimalizm, nie znosi przepychu i oznak luksusu – zabiłaby mnie, gdybym kupił jej drogą biżuterię ; ). Z kolei dziewczyna znajomego sporo wymaga w tej kwestii i dla niej pierścionki z brylantem to jest niezbędne minimum.
Baudrillard724
 
Posty: 124
Rejestracja: 17 października 2018, 13:46 - śr

Re: Jaki kamień do pierścionka zaręczynowego?

Postautor: legend » 21 maja 2020, 16:43 - czw

Moim zdaniem powinniście wybierać sercem ;) . Nawet zwykły diament może okazać się magiczny, jeśli zadbacie o odpowiednią oprawę. Czytałam na stronie http://www.national-geographic.pl/natio ... i-zalety-1 , jak można się zaręczyć w plenerze i jakie to ma wady i zalety;) . Chciałabym tak, ale niestety, u mnie wszystko już było ;) . I w hotelu, i też w magicznej chwili.
legend
 
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:21 - wt


Wróć do Rozmowy ogólne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: loreto11