Białe czy żółte złoto?

Dyskusje na różne tematy

Re: Białe czy żółte złoto?

Postautor: Specyfika » 04 listopada 2021, 13:44 - czw

Ostatnio, zachwyciłam się złotem różowym,subtelnym i delikatnym.
Specyfika

Postautor: SebastianMik » 11 listopada 2021, 12:49 - czw

W mojej opinii akurat jeśli chodzi o wybór naprawdę wysokiej jakości biżuterii wykonanej z wysokiej jakości metali oraz kamieni szlachetnych to tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na v u których znajdziecie szeroki wybór propozycji, bardzo dobre ceny i co również ważne piękną biżuterię ślubną czyli pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne. Licząc jednocześnie na terminowość dostaw, ale i świetne doradztwo na którym też mi zależało :)
SebastianMik

Postautor: Daniel4321 » 19 listopada 2021, 15:55 - pt

Sytuacja skłoniła mnie do sprzedaży żółtego złota. Z pomocą przyszedł lombard 777 z Koszalina https://www.lombard777.pl/lombard/przyk ... produkt-1/ , który bez kłopotu przyjął ode mnie co trzeba. I tak oto za wspomniane złoto otrzymałem gotówkę do ręki co okazało się absolutnym strzałem w 10. To byl nie lada ratunek dla moich finansow, ktory zrealizowalem faktycznie szybko.
Daniel4321

Postautor: Wiki823 » 17 grudnia 2021, 19:08 - pt

Jeżeli chodzi o zakup złota to bardzo dobrą ofertę posiada https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Tutaj zamawiając metale szlachetne, nawet nie musicie czekać długo na dostawę, ponieważ jest praktycznie od ręki co jest dużym plusem
Wiki823

Postautor: Mennica Skarbowa » 28 kwietnia 2022, 15:44 - czw

Według mnie jeżeli przede wszystkim będziecie na etapie poszukiwań konkretnej pomocy i jednocześnie możliwości inwestowania w bezpieczne aktywa to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty Mennicy Skarbowej w której będziecie mogli skutecznie oszczędzać i jednocześnie bezpiecznie lokować oszczędności na długi termin. Właśnie dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową oraz lokali stacjonarnych gdzie znajdziecie różnorodne propozycje zarówno w zakresie monet bulionowych oraz złotych i srebrnych sztabek. Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów!
Mennica Skarbowa

Postautor: wawka » 01 sierpnia 2022, 09:15 - pn

Myślę, że to naprawdę kwestia indywidualna i kwestia gustu. Mnie osobiście podoba się żółte złoto - w szczególności jeśli chodzi o obrączki. Przeglądam właśnie ofertę https://roren.pl/pol_m_Obraczki-slubne-171.html i gdybym teraz miała zdecydować się na nowe obrączki, to sama nie wiem które bym wybrała.
wawka

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne