Rolnictwo

Dyskusje na różne tematy

Re: Rolnictwo

Postautor: Tobi390 » 02 stycznia 2021, 20:08 - sob

Przy okazji mam pytanko: czy miał ktoś kontakt ze sprzętem tej marki http://gaa.com.pl/pk/producenci/pompy-crane/pompy-perystaltyczne-elro? Mowa dokładnie o Elro i o takich pompach jak mają w ofercie.
Tobi390

Postautor: Kasia36 » 15 stycznia 2021, 23:50 - pt

Myślę, że w rolnictwie warto zainwestować w dobry sprzęt rolniczy dolnośląskie. Jeżeli wybierzecie model renomowanej firmy, możecie być pewni, że długo będzie wam służył. Wiele sklepów oferuje również obsługę posprzedażną, czyli między innymi serwis, na co też warto zwrócić uwagę.
Kasia36

Postautor: answer » 21 stycznia 2021, 21:14 - czw

Ja to sobie tak czytam i czytam o czym jaka jest cena pszenicy forum różne odwiedzam i wiem, że nie zawsze można na tym aż tyle zarobić. Zwlaszcza jeśli mamy jakiegoś szkodnika na przykład na uprawach. Dlatego ja podziwiam każdego rolnika, który zajął się tym wszystkim na poważnie. Chapeau bas.
answer

Postautor: Kasia36 » 23 lutego 2021, 12:29 - wt

Mój wujek prowadzi gospodarstwo i niedawno kupował ciągniki rolnicze Wrocław. Wybrał firmę Jaskot, która oferuje też korzystne finansowanie, o czym można przeczytać na ich stronie internetowej. Gdy się o tym dowiedziałam, stwierdziłam, że to dobra opcja dla rolników. Sklep Jaskot posada w swojej ofercie naprawdę spory wybór różnego rodzaju sprzętu i ciągników.
Kasia36

Postautor: corolla2 » 28 lutego 2021, 09:56 - ndz

Zapewne macie w swoim gospodarstwie także specjalistyczne sprzęty rolnicze. W takiej sytuacji warto wiedzieć, gdzie zakupić artykuły takie jak pompa do opryskiwacza. Można ją zamówić bez wychodzenia z domu - zajrzyjcie na stronę https://agroplast.pl/. Firma Agroplast jest jednym z najbardziej znanych producentów takich akcesoriów.
corolla2

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne