Praca bez wychodzenia z domu

Dyskusje na różne tematy

Praca bez wychodzenia z domu

Postautor: paulinapaula » 27 września 2018, 21:01 - czw

Zarabiaj nawet 40% na produktach polecanych przez celebrytki, testowanych przez blogerki i promowanych przez najlepsze portale. Łatwa kasa jest w zasięgu Twojej ręki i bez wychodzenia z domu, dowiedz się więcej o easyprofits, ja już zarabiam :)
paulinapaula

Re: Praca bez wychodzenia z domu

Postautor: Milutka90 » 24 września 2021, 08:36 - pt

A co byście powiedzieli na wyjazd do pracy za granicę? Ja ostatnio wiele ofert takiego zatrudnienia widziałam na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Wydaje mi się, że warto byłoby to przemyśleć ;) W końcu nie od dziś wiadomo, że za granicą można zarobić więcej niż w Polsce ;)
Milutka90

Postautor: sarana » 15 kwietnia 2022, 11:16 - pt

Mnie bardzo interesuje praca Poznań i nie koniecznie bez wychodzenia z domu, bo lubię kontakt z ludźmi. Ale jeśli ktoś woli zdalnie pracować to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką pracę znaleźć
sarana

Postautor: Elfika » 15 kwietnia 2022, 22:15 - pt

Ja właśnie mam to szczęście że mam taką pracę.Mój dom to nie tylko moje miejsce na ziemi, ale też miejsce mojej pracy,prowadzę małą,rodzinną,rzemieślniczą cukiernię, do której meble sklepowe i regały cukiernicze zamawiałam w toska-meble.pl
Jest to firma oferująca trwałe i solidnie wykonane regały i meble sklepowe od wielu lat.Pamiętam, jak jeszcze moi rodzice chwalili ich i robili u nich zakupy.
Elfika

Postautor: akira » 18 kwietnia 2022, 17:25 - pn

Praca w domu bywa równie pracochłonna, jak ta w biurze. Tylko nie tracimy czasu na dojazd.
akira

Postautor: Gretta » 21 maja 2022, 20:29 - sob

Możliwości są i to całkiem spore co nie;) Przez pandemie wielu pracodawców przekonało się, że praca zdalna to nic złego. Macie już pomysły na to co chcecie robić? Może stronka https://fachpraca.pl/oferty-pracy/call-center/ pomoże wam podjąć odpowiedni wybór. Mają tu pełno świetnych ogłoszeń o pracę - warto się dobrze porozglądać.
Gretta

Postautor: diana » 22 maja 2022, 09:56 - ndz

Ta praca jest najłatwiejsza dla instagramerek z bardzo dużą ilością obserwatorek, dla "zwykłej" osoby raczej niespecjalnie.

---------------------------------------------
Tablice budowlane
diana

Postautor: bubek » 08 czerwca 2022, 11:31 - śr

W wolnym czasie polecam wam posprawdzać oferty pracy na tej stronie internetowej: https://www.globallogic.com/pl/ . Przyznam wam, iż udało mi się tam znaleźć doskonałe oferty pracy w IT. Jeśli biegle znacie jakiś język programowania to na pewno znajdziecie idealną ofertę. Tak mi się przynajmniej wydaje :). Polecam!
bubek

Postautor: bzik » 11 czerwca 2022, 20:53 - sob

Niby praca w kraju, w domu to może i fajny pomysł, ale to pewne wyzwania. No i wszystko trzeba organizować. To prawie jak prowadzenie własnej działalności. Ma swoje plusy i minusy. No i pamiętajmy, że pracując w domu, sami opłacamy z własnej kieszeni koszty eksploatacji. Więc patrząc na obecne ceny, czy jest tak fajnie? Ja tam wolę jednak tradycyjną pracę. Nawet taka poza krajem, gdzie jednak zarobki bywają wyższe. A patrząc na oferty Mondi Polska to nawet nie trzeba mieć znajomości języka, by pracować np. w Niemczech. I wyrabiać sobie emeryturę niemiecką ;)
bzik

Postautor: lulek » 05 sierpnia 2022, 10:23 - pt

:( :( :( ;) ;) ;) ;)
lulek

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne