Program do przychodni lekarskich

Dyskusje na różne tematy

Program do przychodni lekarskich

Postautor: Ben » 27 września 2018, 19:12 - czw

Obecnie już chyba każda branża korzysta z takich udogodnień jak oprogramowanie. Nawet w przychodniach takie rozwiązanie doskonale się sprawdza. Pozwala na zarządzanie poprzez przeglądarkę.
Ben

Re: Program do przychodni lekarskich

Postautor: onaion » 28 września 2018, 07:05 - pt

W każdej firmie, również w przychodni lekarskiej, przyda się według mnie elektroniczny obieg dokumentów, który pozwoli zachować porządek w "papierach", a także wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo przechowywanych danych. Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie co nieco na temat takiego obiegu poczytać, i zobaczyć, jakie głównie wynikają z niego korzyści ;) Polecam ;)
onaion

Postautor: Tereska_N » 08 listopada 2018, 14:35 - czw

W dzisiejszych czasach sprawne, dostosowane do specyfiki firmy czy instytucji oprogramowanie to podstawa. Dlatego firmy takie jak choćby ta częstochowska instytucja wdrażająca systemy erp są takie popularne.
Tereska_N

Postautor: tous » 19 listopada 2018, 15:36 - pn

Teraz dobrze jest wybrać oprogramowanie dla firm które jest dopasowane do potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa, a nie odwrotnie. Wydaje mi się, że warto poszukać i porównać rozwiązania, żeby nie brać od razu. Druga sprawa to też samo wdrożenie oraz wsparcie powdrożeniowe. Wiem, że specjaliści z connecto.pl są w stanie pomóc, tylko musisz określić czego dokładnie potrzebujesz oraz jaki posiadasz budżet.
tous

Postautor: rafon » 11 kwietnia 2019, 12:24 - czw

Ja mam natomiast pytanie dotyczące programu analitycznego iAML - dedykowanego dla instytucji obowiązanych. Czy ktoś z Was miał z nim może jakiś kontakt i wie jak wygląda konfiguracja iAML? Walcze z tym już 2 dzień i powoli wychodzę z siebie :D

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
rafon

Postautor: bergerowy » 03 września 2019, 17:43 - wt

Programem umożliwiającym rejestrowanie pacjentów on-line oraz prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej jest mMedica, którego wdrażaniem zajmuje się firma http://georg.com.pl/. Poza wymienionymi funkcjami, oprogramowanie pozwala na szybkie i sprawne rozliczanie kontraktów w ramach NFZ oraz przyczynia się do zmniejszenia papierowej dokumentacji.
bergerowy

Postautor: Milutka90 » 26 kwietnia 2021, 16:21 - pn

A czy są może wśród Was jacyś fizjoterapeuci? Czy otworzyliście już własny gabinet, w którym przyjmujecie pacjentów? Jeśli tak, to na pewno przyda się Wam jakiś dobry program do umawiania wizyt. Z tego, co wiem, to bardzo dobrą opinią cieszy się program RSQ Physio. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?
Milutka90

Postautor: Moska90 » 19 czerwca 2021, 13:01 - sob

Takie kwestie są naprawdę bardzo istotne. Liczy się w końcu głównie to, byście byli w stanie jak najlepiej zadbać o skuteczne działanie Waszej przychodni. Dzięki takim miejscom jak https://spacemed.pl/pl/c/Czepki-medyczne/385 będziecie w stanie o wiele lepiej i skuteczniej zadbać o Wasze zdrowie, pamiętajcie o tym.
Moska90

Postautor: Kasia36 » 31 stycznia 2022, 20:28 - pn

Nie znam się na programach, których używają w przychodniach, jednak jako pacjent chciałbym w końcu zobaczyć odnowione gabinety. Może kozetka metalowa z regulowanym zagłówkiem, bo to zawsze jest problemem, nowa waga, a nie taka z czasów mojej babci, no i meble medyczne. Bo w tej chwili najczęściej gabinety po prostu straszą.
Kasia36

Postautor: Reportowicz » 15 marca 2022, 12:39 - wt

Akurat na takich pracach ja się nie znam lecz wiem jak ważne bardzo są znaki BHP właśnie w placówkach medycznych. Jeśli ktoś się tymi sprawami interesuje to na pewno w artykule https://znaki-bhp.pl/znaki-bhp-w-placowkach-medycznych bardzo dokładnie ta kwestia została wyjaśniona. Myślę, że fajnym pomysłem jest się z nim zapoznać.
Reportowicz

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne