dobry krem nawilżający

Dyskusje na różne tematy

dobry krem nawilżający

Postautor: benia55 » 10 września 2018, 17:57 - pn

Witajcie :) Od lat zmagam się z problemem bardzo suchej skóry. Czy możecie polecić jakiś dobry krem nawilzający, który poradzi sobie z tym problemem ? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje. Pozdrawiam
benia55

Re: dobry krem nawilżający

Postautor: maciejka » 13 września 2018, 09:39 - czw

a nie zastanawiałaś się może czy nie masz przypadkiem AZS? Jeśli wybierasz krem nawilżający to tylko w 100% naturalny oraz bez szkodliwych substancji. Takie jak konserwanty, sztuczne polepszacze zapachu, PEG'i i podobne. Obecnie polecałabym ci zastosować Baby Anthyllis Mleczko-krem nawilżający z aloesem i ekstraktem z alg morskich, dla dzieci i dorosłych do ciała a jak nie to warto byś weszła na stronę hipoalergiczny24.pl tam znajdziemy kremy, balsamy, mleczka typowo nawilżające.
maciejka

Postautor: bluee » 17 września 2018, 15:07 - pn

dobry krem nawilżający powinien poradzić sobie z tym problemem. Ja też przez wiele alt zmagałam się z baaaardzo suchą skórą ui doskonale znam to uczucie, gdy zwykłe wyjście na dwór np w zimie sprawia, że wracasz do domu z mega podrażnioną skóra. Ehh niefajne uczucie :( wypróbuj sobie świetne kremy nawilżające z włoskiej firmy Eldan Cosmetics :) U mnie do dziś się sprawdzają.
bluee

Postautor: tuomaszek » 17 września 2018, 16:20 - pn

Ja korzystam z takiego ogólnie dostępnego w drogerii i nie narzekam ;d
tuomaszek

Postautor: Gretta » 17 września 2018, 18:23 - pn

ja również, ale też nie jestem wybredna :D
Gretta

Postautor: benia55 » 19 września 2018, 17:46 - śr

azs nie mam na pewno, odwiedziałam już kilku dermatologów i to na pewno nie to. Bluee dzięki za info na temat eldan cosmtics. widziałam na ichs tronie, że tych kremów mają w ofercie całkiem sporo. Możesz polecić konkretnie ten, którego Ty sama używasz ? z góry dzięki :)
benia55

Postautor: bluee » 21 września 2018, 00:19 - pt

jesli ta skóra jest rzeczywiście mocno przesuszona to zerknij sobie na krem Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream. W składzie m.in olejek ze słodkich migdałów, olej arganowy czy ekstrakt z owoców ogórka. Fajnie nawilża i to na wiele długich godzin.
bluee

Postautor: benia55 » 24 września 2018, 11:07 - pn

bluee super, bardzo Ci dziękuje za konkretną nazwę kosmetyku. Na pewno poczytam więcej na ten temat i postaram się go kupić. Dobiorę coś jeszcze do demakijażu żeby mieć już komplet :)
benia55

Postautor: bluee » 17 października 2018, 18:27 - śr

nie ma sprawy :) jeśli chodzi o demakijaż to zerknij sobie np na Sweet Tonic Lotion na bazie wody rózanej. Skutecznie oczyszcza, usuwa makijaż i jeszcze działa delikatnie ściągająco :)
bluee

Postautor: krystek89 » 27 listopada 2018, 18:16 - wt

Mi przy bardzo suchej skórze pomógł krem z tej firmy: https://allergoff.pl/allergoff-atopy-krem/. Ten krem poleciła mi znajoma, teraz nie wyobrażam sobie go nie mieć. Nic wcześniej nie było w stanie mi pomóc tak bardzo jak ten krem. Ogromnym jego plusem jest świetny skład- dzięki mocznikowi intensywnie nawilża skórę, zawiera w składzie również defensil plus który łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry. Dla mnie jest on najlepszy.
krystek89

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne