Zdrowa żywność

Dyskusje na różne tematy

Re: Zdrowa żywność

Postautor: adik » 28 listopada 2021, 13:37 - ndz

Ja od dłuższego czasu staram się kupować zdrowe odpowiedniki ogólnodostępnych w dyskontach produktów. Ostatnio natknąłem się na fajny sklep https://fitorsweet.pl/produkty-zbozowe/ ... zglutenowe gdzie zakupiłem między innymi pieczywo bezglutenowe do codziennych kanapek, które w obecnej formie są zdrowsze od standardowego pieczywa.
adik

Postautor: Złośnica » 28 listopada 2021, 22:59 - ndz

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, swój organizm to zacznij brać Zestaw Power zwiera 3 rodzaje produktów na 2 miesiące przyjmowania. Cały pakiet jest idealnie przygotowany i sprawdził się u mnie w 100%. Dzięki temu twój organizm jet zdrowszy. Jelita są zdrowsze o od razu całe ciało jest zdrowe
Złośnica

Postautor: wawka » 14 grudnia 2021, 23:24 - wt

Im więcej warzyw w diecie tym lepiej. Pamiętajcie jednak, ze te warzywa dostępne w marketach nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Lepiej zdecydować się na warzywa od rolnika i mieć 100% pewności, że są dobrej jakości, bez ulepszaczy.
wawka

Postautor: buntowniczka90 » 23 grudnia 2021, 12:01 - czw

A czy ktoś z was może tutaj grzybysuszone-sklep.pl robił już zakupy? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad zakupem u nich? Czy faktycznie mają tam grzyby pochodzące wyłącznie z polskich lasów? Jakie dokładnie rodzaje grzybów tam mogę zakupić?
buntowniczka90

Postautor: sarana » 24 grudnia 2021, 07:12 - pt

Jeśli chodzi o zdrowe produkty to zamawiam je głównie przez ten sklep internetowy https://www.bee.pl/9000-produkty-spozywcze-i-delikatesy . W sieci można znaleźć miejsca gdzie są naprawdę zdrowe artykuły spożywcze i nie są tak drogie jak w centach handlowych. Dlatego od jakiegoś czasu nie wychodzę z domu by zrobić zakupy tylko wszystko mam pod ręką
sarana

Postautor: Wiki823 » 30 grudnia 2021, 15:23 - czw

By jedzenie było świeższe przez dłuższy czas warto postawić na zgrzewarkę próżniową FOODSAVER FFS006X. Jak dla mnie okazała się bardzo solidna i przede wszystkim jest bardzo przydatna także to był dobry zakup
Wiki823

Postautor: whiterose » 31 grudnia 2021, 13:57 - pt

A czy podpowiecie mi gdzie mogę dostać batony do 100 kcal ? Wiadomo, że od czasu do czasu człowiek chce coś przekąsić, a znowu ja dbam o linię także nie chce nic kupować wysokokalorycznego. Poza tym też szukam czegoś zdrowego i wartościowego... Także co polecacie?
whiterose

Postautor: SebastianMik » 07 stycznia 2022, 10:23 - pt

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości w zakresie wyboru dobrej jakości produktów żywieniowych i nie tylko to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://e-spar.com.pl/ u których będziecie mogli zamówić sobie online zarówno jedzonko suche, świeże, mięso, czy również nabiał. Przystępne ceny, duża wygoda zakupów i dostawa prosto do domu więc nie trzeba co chwilę latać do supermarketu po pracy.
SebastianMik

Postautor: maniuk » 07 stycznia 2022, 12:58 - pt

Teraz co raz więcej osób przechodzi na zdrową żywność
maniuk

Postautor: alicjakruk21 » 08 stycznia 2022, 13:16 - sob

Kto powiedział, że desery nie mogą być zdrowe? Na stronie https://wegekafej.pl/ poznacie cukiernię, która oferuje klientom pyszne wegańskie ciasta i desery. Proponują też ciasta bez orzechów lub z wykluczeniem poszczególnych składników, więc jeśli posiadacie jakieś alergię z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie. Dodatkowo firma wyklucza produkty wysoko przetworzone oraz poddane działaniu temperatury powyżej 47 stopni C, która niszczy enzymy i składniki mineralne zawarte w warzywach i owocach.
alicjakruk21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne