Zdrowa żywność

Dyskusje na różne tematy

Re: Zdrowa żywność

Postautor: lulek » 14 marca 2022, 19:45 - pn

Jeśli szukacie dobrego sklepu ze zdrowym jedzeniem, to moim zdaniem warto zajrzeć do https://www.bee.pl/9000-produkty-spozywcze-i-delikatesy Przeze mnie aktualnie poszukiwane są zdrowe przekąski i tam udało mi się znaleźć całkiem spory wybór w tym zakresie. Mają naprawdę atrakcyjne ceny, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
lulek

Postautor: berta1 » 15 marca 2022, 16:03 - wt

Każda choroba bardzo wyniszcza organizm, szczególnie covid. Ważne jest więc to, aby odpowiednio się odżywiać. Nutridrinki są bardzo dobrą alternatywą dla jedzenia, ja na przykład mamie kupuję Supportan w DOZ. Bardzo jej smakuje. Nie ma problemu z dostępnością w aptekach stacjonarnych DOZ, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie.
berta1

Postautor: MariuszW » 16 marca 2022, 21:46 - śr

Dokładnie jest tak jak piszecie. Trzeba sobie zdać sprawę z tego ja ważne jest nasze zdrowe odyżywianie. Szczególnie w świecie w jakim przyszło nam żyć gdzie na każdym rogu znajdziemy fastfood lub podobnego typu jedzenie. Nikt nie zdaje sobie zazwyczaj sprawy z tego jakie skutki może to nieść w dłuższej perspektywie. Wystarczy poczytać o tak zwanych chorobach cywilizacyjnych, a być może to będzie moment zwrotny od destruktywnych nawyków. Swoją drogą to ich zmiana nie zawsze jest prosta i musimy ją zaplanować w czasie. W pierwszej kolejności przejrzyjmy swoje aktualne menu w poszukiwaniu nizdrowych dań czy też przekąsek. Następnie zastanówmy się co może być zdrowszą alternatywą. Mogą to być chociaż figi suszone sklep - https://www.delikatesyzdrowo.pl/FIGI-HI ... IARKI-500G lub inne owoce. Warto próbować nowych smaków ponieważ możemy się pozytywnie zaskoczyć :)
MariuszW

Postautor: buntowniczka90 » 03 kwietnia 2022, 06:08 - ndz

Nie ma ja to zdrowa żywność, warto o takie rzeczy zadbać. Ja znalazłam ostatnio firmę BioBabalscy, która też oferuje naturalne, ekologiczne produkty spożywcze, które są naprawdę znakomitej jakości. Planuję tam kupić takie podstawy, jak mąka, czy kawa. Jestem ciekawa jakie będą w rzeczywistości...
buntowniczka90

Postautor: Barti » 04 kwietnia 2022, 19:49 - pn

Zdrowe to może być wszystko co sami zrobimy w domu, pamietać trzeba by korzystać ze sprawdzonych produktów, nie kupować gotowców. Odsyłam was do jednego z moim ulubionych przepisników http://www.codogara.pl/9859/nachos/ , tutaj można zobaczyc jak się robi smaczne nachosy.
Barti

Postautor: Malenka89r » 15 kwietnia 2022, 12:16 - pt

Jesteśmy tym co jemy, pamiętajmy o tym. Macie jakiś swój ulubiony sklep? Zdrowa żywność jest coraz bardziej popularna. Ja się zaopatruję na http://www.slodkie-zdrowie.pl ma wszystko czego mi potrzeba. Ja zamieniłam tłuszcze na olej kokosowy, cukier na ksylitol. Oprócz tego jem dużo orzechów. A Wy jak zmieniliście swoje nawyki żywieniowe? Czy udało Wam się od tego schudnąć? Ja czuję się dużo lepiej, a na wadze mam - 12 kg.
Malenka89r

Postautor: Rusałka » 27 kwietnia 2022, 12:16 - śr

Wybór produktów spożywczych jest bardzo duży, tylko niestety nie każdy produkt jest zdrowy. Nawet kupując kapustę kiszoną czy ogórki trzeba patrzeć co mają w składzie. Ja z reguły wybieram ekologiczna kapusta kiszona bo wiem, że taka jest kiszona naturalnie i nie ma żadnych konserwantów. Poza tym, jeśli chcecie się zdrowo odżywiać to musicie sami przygotowywać posiłki. Niestety te kupne gotowce do podgrzania maja całą masę niezdrowych dodatków.
Rusałka

Postautor: bubek » 30 kwietnia 2022, 17:36 - sob

Zgadzam się z tym że zakupy internetowe to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu. Trzeba do tego dodać, że ceny również są korzystniejsze. Można sobie na przykład sprawdzić okazje cenowe, w tym artykuły zoologiczne sklep od sklepu internetowego selgros24.pl. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
bubek

Postautor: janinka8 » 01 maja 2022, 23:59 - ndz

Moim zdaniem warto wybierać zdrowsze produkty, dostępne są teraz przeróżne zamienniki cukru i innych produktów. Bardzo duży wybór, przepysznych produktów ze świetnym składem jest na https://fitorsweet.pl/cukier-i-zamienniki/zdrowy-cukier :) Kupuję tam regularnie i jestem zawsze jestem zadowolona :)
janinka8

Postautor: bunbo » 02 maja 2022, 09:29 - pn

Troszkę gryzie mi się połączenie zdrowy cukier ;).
bunbo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne