Zdrowa żywność

Dyskusje na różne tematy

Re: Zdrowa żywność

Postautor: whiterose » 20 listopada 2020, 17:28 - pt

Jak zdrowa żywność to również, zdrowe napoje. A najlepiej takie soki samemu sobie wykonywać. Wtedy wiecie co dajecie i, że jest to faktycznie zdrowe. Na stronie https://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/ znalazłam ostatnio super wyciskarki do soków i ja przykładowo planuje kupić sobie takie urządzenie. Na pewno warto mieć coś takiego w domu.
whiterose

Postautor: Alicja45 » 30 listopada 2020, 09:50 - pn

Ja zgadzam się ze stwierdzeniem, że "jesteś tym co jesz". Jedzenie i nasz tryb życia będą w dużęj mierze maiły wpływ an nasz wygląd i nasze samopoczucie. Dobre i zdrowe jedzenie na pewno poprawi jakość naszych, włosów, cery czy paznokci, a także będzie miało dobroczynny wpływ na nasz cały organizm. Poczujemy się znacznie lepiej odżywiając się właściwie i z pewnością będziemy mieli więcej energii. Ja bardzo zwracam uwagę na jakość i pochodzenie mięsa. Cenię sobie bardzo sklep mięsny online https://bbq.pl/, który jest sprawdzony i posiada produkty najwyższej jakości.
Alicja45

Postautor: iwa88 » 30 listopada 2020, 10:56 - pn

Według mnie opłaci się kupować ekologiczną żywność w internecie. Tutaj jest ona po prostu dużo tańsza, jak w stacjonarnym sklepie. Zobaczcie sobie dla przykładu oferty sklepu Swojska Piwniczka. Tam znajdziecie wiele świetnych produktów i w jakich cenach :)
iwa88

Postautor: iskra » 30 listopada 2020, 14:48 - pn

Z moich obserwacji wynika, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je. Tym samym wybiera właśnie zdrową żywność, która będzie miała korzystny wpływ na nasze zdrowie. Do takich należy z pewnością olej rzepakowy omega 3 , chociażby za bogactwo NNKT w składzie. Takie kwasy mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie i rozwój.
iskra

Postautor: radzik » 20 grudnia 2020, 10:10 - ndz

No jasne, że to jest ważne i to nie powiem nawet jak ważne, ale ogólnie należałoby wprowadzić zdrowy tryb życia. Kiedyś to był temat niezrozumiały, mało się o tym mówiło, ale dziś są takie https://dietly.pl/blog/kategoria/zdrowy-tryb-zycia blogi, które tego uczą. Ja na przykład lubię to czytać i od czasu do czasu coś nowego wprowadzać właśnie.
radzik

Postautor: lady jane » 23 grudnia 2020, 10:07 - śr

A znacie ten sklep Lemonia na Zaciszu? Ale mają tam pyszne rzeczy do kupienia :D Byłam ostatnio i kupiłam rewelacyjny ser owczy zielona góra , koniecznie musicie tam zajść i zobaczyć te pyszności.
lady jane

Postautor: Rusałka » 28 grudnia 2020, 15:20 - pn

Teraz jest bardzo duży wybór zdrowej żywności. Sama z reguły staram się wybierać zdrowe produkty do przygotowania dań. Ostatnio bardzo często używam do posiłków kremy balsamiczne. To zdrowy i smaczny dodatek do sałatek i sosów. Kremy dostępne są w różnych smakach i zawierają rozmaite dodatki. Doskonale wzbogacają codzienną dietę.
Rusałka

Postautor: Moska90 » 29 grudnia 2020, 09:39 - wt

Na takie jedzenie warto stawiać chociażby z przyczyn prozdrowotnych. Pamiętajcie, że dużo niezdrowego jedzenia może doprowadzić do tego, że Wasza glukoza znajdzie się na zbyt wysokim poziomie. To bardzo ważna rzecz, dlatego też nie bagatelizujcie tego problemu.
Moska90

Postautor: buntowniczka90 » 24 stycznia 2021, 06:35 - ndz

Tak się mówi o zdrowej żywność, ale naprawdę jest to ważne. Każdy z nas powinien odpowiednio o siebie dbać. Warto nawet orientować się w jakich produktach znajdziemy ważne właściwości. Chociażby tutaj https://dietly.pl/blog/najlepsze-zrodla-magnezu dowiecie się o najlepszych źródłach magnezu.
buntowniczka90

Postautor: Vinop » 01 lutego 2021, 12:55 - pn

Zdrowa żywność jest ważna, ale niestety nie zawsze wystarczy. Czasami i tak mogą się pojawić różne problemy ze zdrowiem. Dajmy na to piasek w nerkach. Wiecie, jakie są jego objawy? Spokojnie, też kiedyś nie wiedziałem. Na szczęście w internecie można znaleźć interesujące materiały, które wszystko wyjaśnią. Korzystając z okazji, chciałbym się z wami podzielić takim jednym artykułem. Tak po prawdzie, to chodzi mi o dokładnie ten ciekawy https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/kamica-nerkowa wpis, który można znaleźć w internecie. Opisuje on nie tylko same objawy, ale także całe zagadnienie ze szczegółami. Nie wiem, co wy sądzicie, moi drodzy forumowicze, ale ja jestem zdania, że warto poznać objawy piasku w nerkach już dzisiaj. Przecież nigdy nie wiecie, czy w którymś momencie ten problem nie dotknie i was. Posiadając odpowiednią wiedzę, będziecie zawczasu lepiej przygotowani do wdrożenia odpowiednich działań. No cóż, nie przedłużam, zainteresowani na pewno zajrzą i poszerzą swoją bazę wiedzy.
Vinop

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne