Dentysta bez bólu

Dyskusje na różne tematy

Re: Dentysta bez bólu

Postautor: Sonia » 05 września 2019, 15:20 - czw

A znasz system ICON, czyli leczenie bez borowania i znieczulenia.
Wybieram się na leczenie kanałowe kraków do kliniki Smile Dent,
a widziałam, ze oni oferują właśnie tę nowoczesną metodę leczenie.
Może warto rozejrzeć się za taka opcją, jeśli przeraża Cie ból i stomatolog.
Sonia

Postautor: arek565 » 09 września 2019, 18:05 - pn

Jeśli szuka ktoś dentysty dobrego i sprawdzonego to polecam zajrzeć na stronę http://dentysta-stomatolog.com tutaj wpiszecie swoje miasto i znajdziecie dentystę odpowiedniego dla was. Fajna strona zobaczcie koniecznie.
arek565

Postautor: Devil93 » 12 września 2019, 08:50 - czw

Właściwie to każdy gabinet prywatny, taki jak Atelier Uśmiechu na Mokotowie, oferuje dziś leczenie maksymalnie bezbolesne i w miłej atmosferze. Nie do końca wiem, jak to jest na narodowy fundusz zdrowia, bo od dawna tak nie leczę zębów. Kiedyś się zraziłam i wolę teraz pójść prywatnie, do dobrego stomatologa, niż cierpieć.
Devil93

Postautor: Greysowa » 17 września 2019, 12:56 - wt

Są tacy? Ja to chyba bym się nie łudziła:D Warto stawiać na sprawdzonych dentystów, takich którzy pracują na odpowiednim sprzęcie. Myślę, że tu oferta od https://rokodent.pl także wielu z was zainteresuje. Proponują tu wyposażenie, meble i urządzenia dentystyczne.
Greysowa

Postautor: whiterose » 28 września 2019, 11:47 - sob

eheeee dobrze wiedzieć...
whiterose

Postautor: buntowniczka90 » 28 września 2019, 11:48 - sob

Oj, to już coś znaleźć takiego stomatologa, który może wyleczyć zęby całkowicie bezboleśnie. Ale są tacy specjaliści. Mojej siostrze leczył zęby chirurg stomatolog Gdańsk http://perfect-dentalclinic.com/uslugi/ ... ologiczna/ i z jego usług była bardzo zadowolona. Tym bardziej, że leczyła zęby nawet będąc w ciąży. Wszystko się odbyło bezboleśnie i bezpiecznie.
buntowniczka90

Postautor: KonradSkal » 17 października 2019, 08:14 - czw

Potrzebna mi jakaś dobra chirurgia stomatologiczna, warszawa praga południe to moje okolice. Ósemka mi się wrasta w dziąsło i strasznie boli. Chcę jak najszybciej znaleźć kogoś kto mi pomoże. Potrzebuję pomocy, bo boli okropnie.
KonradSkal

Postautor: wawka » 15 listopada 2019, 10:51 - pt

Mi bardzo odpowiada gabinet https://dental-team.pl/uslugi/implantologia/ . Przyjmuje tam bardzo miła, fajna pani doktor i tak jak zawsze bałam się wizyt u dentysty tak u niej jest ok, potrafi sprawić, że aż tak bardzo się nie denerwuję. Samo leczenie jest na najwyższym poziomie, gabinet nowoczesny, ceny umiarkowane. Jeśli jesteście z Katowic, bądź okolic, to warto właśnie tam umówić się na wizytę.
wawka

Postautor: arema15 » 18 grudnia 2019, 17:38 - śr

Bardzo dobrzy dentyści są w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Stosują bardzo nowoczesne metody leczenia. Chodze tam od niedawna, koleżanka mi ich poleciła ale jestem bardzo zadowolona. Czasem jest tak, ze mam strach przed pójściem do stomatologa a tam jak przyjdę to już od wejścia jest miła atmosfera i przepiękne wnętrza gdzie mozna sie zrelaksowac.
arema15

Postautor: Kalina1 » 27 grudnia 2019, 22:40 - pt

Warto mieć namiary na dobrych dentystów. Jednak najważniejsza jest wlasciwa pielegnacja jamy ustnej na co dzień. Musimy uzywac odpowiedniej szczoteczki, no i oczywiście pasta do zębów z węglem jest również ważna. To stosunkowo nowość - taka pasta skuteczne usuwa zanieczyszczenia z płytki nazębnej , eliminuje próchnice i wybiela zeby przy regularnym stosowaniu
Kalina1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne