Dentysta bez bólu

Dyskusje na różne tematy

Dentysta bez bólu

Postautor: Sonia » 13 lipca 2018, 11:45 - pt

Czy zdarzyło się Wam, że pomimo podania środków znieczulających nadal czuliście ból podczas zabiegu?
Czy jest możliwe, żeby nie zadziałały odpowiednio, czy może dentysta źle dopasował dawkę?
Sonia

Re: Dentysta bez bólu

Postautor: Marcelinka86 » 30 lipca 2018, 13:51 - pn

Nie zdarzyła mi się taka sytuacja i przyznam, że jestem odrobinę w szoku, że nie zgłosiłaś tego od razu dentyście. Dlaczego cierpiałaś, mimo że opłaciłaś środek znieczulający?
Może zmień po prostu klinikę, na taką: https://www.borczyk.pl/ , gdzie taki błąd czy sytuacja nie zdarzyłyby się nigdy, bo opieka tam jest ponad wszelkimi standardami, na tak wysokim poziomie.
Rozejrzyj się w swojej okolicy, może znajdziesz podobne miejsce i uciekaj, gdzie pieprz rośnie od takiego dentysty, który funduje pacjentowi taki horror.
Marcelinka86

Postautor: Małoząb » 20 sierpnia 2018, 10:04 - pn

Ja w najbliższym czasie wybieram się do tego stomatologa z Warszawy, bo słyszałam, że jest dobry. Mam nadzieję, że obędzie się bez bólu.
Małoząb

Postautor: Anita » 05 września 2018, 18:50 - śr

eżeli szukacie dobrych stomatologów to zobaczcie pod tym linkiem. Tu pracują najlepsi stomatolodzy z dużym doświadczenie i odpowiednio wykształceni. Zyskali wieloletni kredyt zaufania, cieszą się leczeniem pacjentów na światowym poziomie.
Anita

Postautor: marciniak » 06 września 2018, 10:10 - czw

Ja polecam Wam takie rozwiązanie jak stomatolog lublin. Bez bólu, sama wizyta bardzo miła. Ważne jest też odpowiednie podejście dentysty do pacjenta. Wiadomo, że taka wizyta nie jest nigdy przyjemnością więc warto ją umilić, jak tylko można.
marciniak

Postautor: Aligator » 03 października 2018, 13:14 - śr

W wielu przypadkach bólu jak najbardziej można uniknąć, ale czasami jest to trudne do osiągnięcia i jedyne co można zrobić, to nieco go złagodzić. Wszystko zależy też jednak od doświadczenia stomatologa, który naszymi zębami się zajmuje. Ja korzystałem z usług gabinetu PROTOMDental i zawsze mogłem liczyć na pełen profesjonalizm, zarówno gdy chodziło o wyrywanie zębów, jak i uzupełnianie ubytków.

;)
Aligator

Postautor: Leno » 16 października 2018, 12:30 - wt

Zgadzam się, że w wielu przypadkach można uniknąć bólu związanego z leczeniem zębów. W niektórych gabinetach stosuje się nawet znieczulenie ogólne przy trudniejszych zabiegach. Tego typu znieczulenie oferuje gabinet doktor Świątkowskiej z Krakowa https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu możecie liczyć na profesjonalne i bezbolesne leczenie nawet bardzo trudnych przypasków. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie pod kontrolą specjalistów. Do takiego dentysty mozna iść zupełnie bez obaw.
Leno

Postautor: SteffAnja » 19 października 2018, 12:51 - pt

Wymagania dosyć konkretne i często nie do przejścia. Musicie przygotować się na jakiś tam ból wybierając się do dentysty, chyba że chcecie byś tak znieczuleni że już wgl kompletnie nic nie będziecie czuć. Ale wiadomo, że też dentyści mogą mieć różne podejście do pacjenta. Powiedzcie mi czy może korzystaliście z usług https://dental-team.pl/ortodoncja/cennik-ortodoncja/ Szukam sprawdzonego ortodonty z Katowic
SteffAnja

Postautor: Kornik85 » 21 października 2018, 22:58 - ndz

Fabjańscy to chyba najlepsi dentyści z jakimi miałem do czynienia.
Kornik85

Postautor: xihut » 27 sierpnia 2019, 21:20 - wt

Ja Ci mogę polecić robienie dobrych zdjęć przed wizytą u dentysty. Zerknij na ofertę https://www.panoramicdent.pl/ - tego typu usługi znacząco ułatwiają pracę dentyście (zwłaszcza przy niektórych zabiegach), dzięki czemu zabiegi są wykonywane sprawniej.
xihut

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne