Strona 1 z 2

Pozycjonowanie jako reklama

Post: 12 lipca 2018, 17:56 - czw
autor: Biała15
Hej, zastanawiam się nad reklamą firmy i wiele słyszałam ,że pozycjonowanie jest najlepszą formą. Też tak uważacie?

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 13 lipca 2018, 14:29 - pt
autor: ziaja03
pozycjonowanie to bardzo dobra forma reklamy. bez niej praktycznie żaden biznes nie przeżyje. pozycjonowanie pozwala nam na łatwość w znalezieniu naszej firmy, czy bloga w zależności od tego co pozycjonujesz. Ale w gruncie rzeczy gdyby nie ta forma reklamy to było by ciężko się promować aby przebić konkurencję rozpoznawalnością.

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 16 lipca 2018, 17:30 - pn
autor: Iwonamalek2
Na pewno jest to jedna z lepszych reklam. Wydaje mi się, że powinna zdać egzamin w każdym przypadku. Jednak ja też postawiłabym na innego rodzaju reklamy. Zainteresujcie się targami branżowymi w waszej okolicy. Wynajmiecie do pomocy hostessy od https://papilioagency.com Zamówicie sporo gadżetów reklamowych i na pewno będzie to dobry pomysł na pokazanie się zainteresowanym

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 19 lipca 2018, 08:21 - czw
autor: mczay
Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron jako o reklamę firmy, to zdecydowanie tak! Jeśli jeszcze nie wiesz, na czym polega pozycjonowanie, to nic straconego. Pamiętaj też o tym, że pozycjonowaniem stron muszą zająć się specjaliści, po to, aby wszystko wyszło tak, jak powinno. Tylko i wyłącznie wtedy przyniesie to pożądany efekt.

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 26 lipca 2018, 17:54 - czw
autor: Devil93
Jasne, ze warto wybrać pozycjonowanie. Spójrz na przykład na firmę http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ . Przecież ona, dzięki swoim działaniom w sieci wynosi link strony na wyżyny wyszukiwań google. Rzecz jasna, to przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie, czy pozytywną reakcję na proponowane usługi. Na Twoim miejscu od razu zapoznałabym się z ofertą i uskuteczniła takie pozycjonowanie.

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 25 sierpnia 2018, 14:21 - sob
autor: lenka34
No tak, reklama w internecie w tych czasach musi być. Ale warto też pomyśleć o osobach które tak często nie korzystają z sieci i na przykład zapewnić firmie też takie pokrowce reklamowe - http://www.izisport.pl/produkty/ trafią do innego grona odbiorców dodatkowo poprawiając wizerunek firmy

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 06 września 2018, 17:15 - czw
autor: domi78
Ja z tego co wiem najlepszą formą reklamy jest marketing szeptany buzz marketing. Dzięki niemu możemy zaprezentować swoją firmę, produkty, wydarzenie, bloga – wszystko. Jest to efektywna i skuteczna metoda na promocji danej branży. Ja tak dla mnie taka opcja jest naprawdę świetna i myślę, że z niej skorzystam.

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 27 września 2018, 13:46 - czw
autor: Kornik85
Pozycjonowanie to bardzo skuteczna forma marketingu internetowego.

Marketer Plus

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 26 października 2018, 10:17 - pt
autor: kitkaja
Jeżeli chodzi o reklamowanie własnej firmy to po za pozycjonowaniem powinnaś sie również zainteresowac inną formą reklamy jaką jest https://wykonawca.taelo.pl/ Dzięki temu serwisowi będziesz w stanie reklamować swoja firme zupełnie za darmo. Jest to bardzo ciekawy i dobry sposób na reklame. Warto będzie sie zainteresować tym serwisem, nie będziesz musiał sie wiecej o nic martwić.

Re: Pozycjonowanie jako reklama

Post: 05 listopada 2018, 22:59 - pn
autor: Anitka33
Pozycjonowanie to na pewno jeden z najczęściej wybieranych sposobów na promowanie firmy i marki. Ale oprócz reklamy w internecie warto także zainwestować trochę w reklamę, która dotrze także do osób poza internetem. Szczególnie ludzie lubią dostawać różnego rodzaju gadżety reklamowe jak chociażby smycze sublimacyjne. Taki gadżet z nazwą, logo firmy oraz kontaktem na pewno zwróci swoją uwagę i klienci bardziej Was zapamiętają. Każdy z nas lubi dostawać takie upominki, a jak wiadomo o konsumenta trzeba obecnie zabiegać z uwagi na bardzo dużą konkurencję na rynku.