Wybór prezentu

Dyskusje na różne tematy

Wybór prezentu

Postautor: lukoo » 04 lipca 2018, 20:51 - śr

Witam wszystkich forumowiczów tego forum.
lukoo

Re: Wybór prezentu

Postautor: lukoo » 04 lipca 2018, 20:52 - śr

Mam w tym momencie istotny kłopot z doborem czegoś wypróbowanego na upominek. Jest co prawda w istocie dosyć dużo intrygujących rad w Internecie, jednak są one dość oklepane, a ja szukam czegoś unikatowego, wobec tego może posiadacie jakieś przetestowane porady? Przyznam szczerze, iż ciężko jest mi wymyślić coś faktycznie unikalnego. Czy macie więc jakieś swoje wypróbowane patenty? Sądzicie, iż np. bluzy sportowe męskie byłoby słusznym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za przetestowane wskazówki i sugestie w tym temacie.
lukoo

Postautor: Decimal » 05 lipca 2018, 09:19 - czw

Te bluzy są wszystkie na to samo kopyto. Poszukaj drukarni, która robi nadruki na koszulki i zaprojektuj mu unikatową zgodnie z tym, czego jest fanem.

Postautor: marciniak » 09 lipca 2018, 11:41 - pn

Wiem, że wybór prezentów nigdy nie jest łatwy, ale moim zdaniem warto wybierać rzeczy praktyczne. Moim zdaniem na przykład bardzo dobrym pomysłem będzie kawa do ekspresu. Każdy kto ma ekspres na pewno doceni starania :) Taka kawka to prezent, który zawsze się przyda - no bo przecież każdy lubi kawę :)
marciniak

Postautor: kitkaja » 09 lipca 2018, 19:14 - pn

Jeśli chcesz osobisty prezent to polecam zakup zegarka plus wykonanie graweru z osobistą notką. Ja osobiście kupiłam tutaj https://protime24.pl/ i od razu zleciłam grawer. Mają naprawdę bogaty wybór i wszystko możesz załatwić w jednym miejscu. Będziesz zadowolony z sklepu jak i obsługi a prezent na pewno przypadnie do gustu obdarowanemu.
kitkaja

Postautor: Aligator » 12 lipca 2018, 09:57 - czw

Mnie zawsze wydawało się, że najlepszymi prezentami są zdecydowanie różnego rodzaju drobne dodatki. Najbardziej liczy się pamięć, więc w wielu przypadkach nie ma co też przesadzać z prezentami. Ja sam dostałem niedawno modny portfel Money Kepper i bardzo się cieszyłem. Drobna rzecz, a jak najbardziej trwała i użyteczna.
Aligator

Postautor: Magelan60 » 31 lipca 2018, 09:31 - wt

Jak Twoja mama lubi pić kawę to może kup jej jakiś porządny ekspres? Na stronie swieżopalona.pl masz ich spory wybór.
Magelan60

Postautor: Wiktoria82 » 31 lipca 2018, 21:26 - wt

myślę, że na pewno sprawdzi się jakiś tort, np. w sklepie e-torty. Sama bardzo często zamawiam tu wypieki na różne okazje i zawsze wszystko było bardzo smaczne. Poza tym u nich można przygotować różne kształty czy ozdoby na torcie przez to może być to naprawdę wyjątkowy prezent.
Wiktoria82

Postautor: tedingara » 01 sierpnia 2018, 14:05 - śr

W Fabryce Prezentów może znajdziesz jakieś fajne zestawy upominkowe
tedingara

Postautor: Kapiska » 14 sierpnia 2018, 10:08 - wt

Może po prostu kup jej ulubioną kawę, a jak takowej nie ma lub nie wiesz jaką to wyszukaj dobrej jakości kawę na przykład Lavazza Qualita Rossa. Możesz nawet zapakować ją w ładny koszyk, ułożyć z niej coś lub po prostu zakupić w różnych oryginalnych opakowaniach. Takie opcje kawy Lavazza Qualita Rossa są opisane na https://dobrakawaziarnista.wordpress.com/2018/07/20/lavazza-qualita-rossa-nie-znajdziesz-lepszej-kawy-na-co-dzien/. Do tego możesz dokupić coś słodkiego, kwiaty - żywe lub sztuczne. Włożyć wszystko do koszyka, tak jak pisałam wcześniej i prezent gotowy ;) W końcu liczy się pamięć a nie to, ile wydasz na upominek ;)
Kapiska

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne