plamy na skórze

Dyskusje na różne tematy

Re: plamy na skórze

Postautor: grandzia » 16 kwietnia 2021, 00:15 - pt

mialam plamy na skorze jak uzywalam zlych kosmetykow, przestawilam sie teraz na bielende na serie eco sorbet i vegan smoothie i jest duzo lepiej :)
grandzia

Postautor: Baudrillard724 » 21 kwietnia 2021, 15:49 - śr

Podobnie jak wy, także zastanawiałam się ostatnio jak walczyć z przebarwieniami. Szukałam jakiegoś stosownego rozwiązania, które by mi pomogło. Udało mi się znaleźć nie tylko rozwiązanie mojego problemu, ale także obszerne wyjaśnienie całego zagadnienia. Wszystkie te informacje pozyskałam z interesującego artykułu, który chciałabym wam polecić. Jeżeli ten temat dotyczy również was, to polecam zerknąć pod ten https://bio-oil.com.pl/jak-walczyc-z-przebarwieniami/ adres w sieci. Całość wyjaśniona krok po kroku:)
Baudrillard724

Postautor: gaga12 » 19 listopada 2021, 22:26 - pt

Różne takie plamy na skórze to są problematyczne. Zwłaszcza jeśli znajdują się w widocznych miejscach. Sama mam z tym problem i czytałam, że usuwanie przebarwień przy pomocy lasera przynosi świetne efekty. Ktoś z was miał, może się wypowiedzieć? Muszę się więcej na ten temat dowiedzieć. Super, jeśli bym się pozbyła moich przebarwień.
gaga12

Postautor: wawka » 30 listopada 2021, 12:05 - wt

Myślę, że takich plam na skórze można się skutecznie pozbyć, jeśli regularnie będziecie wykonywać zabieg mezoterapii. I wcale nie trzeba chodzić do kosmetyczki, bo derma pena można kupic do domowego użytku. Ze swojej strony polecam wam ten model https://www.permanent24.pl/pl/p/Dr-Pen- ... anentny/92 Sama go używam i jestem zadowolona z efektów.
wawka

Postautor: corolla2 » 13 maja 2022, 09:20 - pt

Warto też iść do dermatologa. Specjalista dobierze odpowiednie leczenie problemów skórnych. Może nawet zlecić wykonanie leków recepturowych. Z tym najlepiej zgłosić się do apteki DOZ, oni specjalizują się w ich wytwarzaniu.
corolla2

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne