przedtreningówka

Dyskusje na różne tematy

przedtreningówka

Postautor: paulinapaula » 13 czerwca 2018, 12:41 - śr

Cześć
Chciałam się poradzić , zaczynam swoją przygodę z siłką i szukam dobrej przedtreningówki która doda mi mocy na długie wyczerpujące treningi. Znajomy trener wspominał że on sam stosuje Titan’s Rage. Zwiększa intensywność i wydajność treningów oraz dodatkowo przyśpiesza regeneracje po każdym z nich. Koniecznie dajcie znać czy już stosowaliście
paulinapaula

Re: przedtreningówka

Postautor: Aligator » 12 lipca 2018, 10:35 - czw

Dopiero zaczynasz i od razu rzucasz się na głęboką wodę stawiając na wyczerpujące treningi? Myślisz że jest to w jakimkolwiek stopniu rozsądne? Jak dla mnie powinnaś zacząć na początku od rozsądnie ułożonej diety, która dostarczałaby dobrej jakości białka, które jest jednym z najważniejszych makroskładników u osób ćwiczących. Postaw może na catering dietetyczny Wygodna Dieta (o ich diecie sportowej poczytasz na https://www.wygodnadieta.pl/dieta_sportowa), bo początkowo będzie Ci z nim zdecydowanie łatwiej i szybciej dzięki niemu zobaczysz efekty. A takie przedtreningówki to sobie lepiej daruj, zwłaszcza że dopiero zaczynasz.

;)
Aligator

Postautor: Halny32 » 12 lipca 2018, 16:41 - czw

A kupujesz sobie sprzęt do domu? Bo ja zastanawiam się nad dtążkami o takimi https://www.sportbody.pl/pol_m_Fitness- ... a-669.html Na razie mam w domu tylko zwykłe hantle. Co może się najbardziej przydać? Na siłownie mam kawałek a w zimę wolę w domu ćwiczyć.
Halny32

Postautor: Kalina1 » 02 sierpnia 2018, 00:59 - czw

Oprócz regularnych ćwiczeń warto kupić pas wyszczuplający i regulujący sylwetkę. Ja kupiłam taki z www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomógł. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu i przede wszystkim skuteczny.
Kalina1

Postautor: Antoska55 » 13 sierpnia 2018, 18:49 - pn

Wiadomo, ze jak chodzicie na siłownie to musicie wspierać się takimi rzeczami. Nawet ja kupiłam sobie białko i aminokwasy. Kreatyny jednak nie potrzebuje tak mysle, nie mam aż takich mega siłowych treningów:P Dobra opcją oczywiście jest pomoc dietetyka. Portal kcalmar.com bedzie na pewno bardzo pomocy w znalezieniu dietetyka oraz w samym kontakcie z nim. Dzięki specjalnej aplikacji na telefon wszystko załatwiacie wygodnie na telefonie, też możecie śledzić tam swoje postępy w odchudzaniu :)
Antoska55

Postautor: iwa88 » 25 sierpnia 2018, 14:24 - sob

Naprawdę te przedtreningówki pomagają wam uzyskać lepsze efekty? Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią, chciałabym zacząć chodzić do http://www.topfitness.pro/ we Wrocławiu, bo to fajna i niewielka siłownia. Nie wiem, czy już teraz powinnam kupić wszelkie suplementy i odżwyki?
iwa88

Postautor: Aligator » 14 stycznia 2019, 09:58 - pn

Suplementy przynoszą doskonałe rezultaty, ale trzeba wiedzieć, jak i kiedy wypadałyby je stosować. Sprawdzona hurtownia suplementów diety dostarcza do sklepów dość dobre produkty, więc i na wysoką jakoś jak najbardziej można liczyć.
Aligator

Postautor: Biała15 » 26 marca 2019, 21:29 - wt

A nie lepiej na początek spokojnie zacząć a nie od razu na głęboką wodę? Nie wiem kup sobie może rowerek treningowy https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27386-Rower-magnetyczny-HS-045H-Eos-czerwony-Hop-Sport.html albo coś w ten deseń. Jak nie rowerek to przejrzyj sobie ofertę i dobierz coś na start.
Biała15

Postautor: Beowolf » 30 kwietnia 2019, 12:40 - wt

Ja osobiście mam czasem takie dni, że jedynie odpowiednie boostery treningowe są mnie w stanie pobudzić do tego, żeby zebrać się na trening. Warto mieć coś takiego pod ręką, bo pozwala to wykonać wydajny i efektywny trening, nawet jeśli pogoda czy też samopoczucie nie dopisują.
Beowolf

Postautor: marciniak » 08 maja 2019, 12:14 - śr

Zależy co kto chce osiągnąć na siłowni. Jeśli chodzi o odchudzanie to warto pomyśleć o zakupie jakiegoś spalacza. Na przykład coś takiego: https://swiatsupli.pl/pl/spalacze-t5/920-zionlabs-t-5-60-kaps.html. Czytałam o tym, że ma bardzo dobre właściwości.
marciniak

Wróć do Rozmowy ogólne