Firma do obróbki cnc potrzebna od zaraz!

Dyskusje na różne tematy

Firma do obróbki cnc potrzebna od zaraz!

Postautor: katarzyna.j » 12 czerwca 2018, 09:33 - wt

Witam,

poszukuję doświadczonej oraz przede wszystkim odpowiedzialnej jednostki zajmującej się obróbką aluminium . Czy przytoczona przeze mnie marka jest wam znana? Ktokolwiek korzystał z jej usług. Jestem ciekaw waszych uwag - bezpośrednio w tym temacie jestem absolutnie zielony

Pozdrawiam
katarzyna.j

Re: Firma do obróbki cnc potrzebna od zaraz!

Postautor: Arancia<3 » 22 sierpnia 2018, 10:53 - śr

Może najlepiej zapytać o to fachowców na forum budowlanym? Albo jakimś branżowym blogu?
Arancia<3

Postautor: Jerzy1985 » 22 sierpnia 2018, 12:35 - śr

Albo też takiego producenta grodzic, rur hydraulicznych czy innych tego rodzaju elementów. Powinni mieć informację na ten temat.
Jerzy1985

Postautor: galinana » 19 listopada 2018, 14:24 - pn

Ja mogę Ci polecić firmę CNC-JET. Korzystałam z jej usług w zakresie cięcia wodą innowacyjną metodą waterjet i byłam bardzo zadowolona. Wszystko wykonane zostało bardzo precyzyjnie i na czas. Firma działa na Podkarpaciu już od jakiegoś czasu i spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat i chociaż miałam swoje obawy to postanowiłam spróbować, ostatecznie wyszło nawet lepiej niż oczekiwałam. Więcej informacji odnośnie oferty firmy CNC-JET znajdziesz na ich stronie internetowej: http://cncjet.pl/.
galinana

Postautor: xihut » 20 listopada 2018, 23:14 - wt

Ja mogę polecić firmę z Wyszkowa Wiór Płyt. Znam ich z produkcji mebli pod wymiar, jednocześnie słyszałem, że zajmują się też obróbką CNC. Na ich stronie z całą pewnością znajdziesz więcej informacji na ten temat ;)
xihut

Postautor: Leno » 07 grudnia 2018, 12:36 - pt

Niektóre proste prace związane z obróbka metalu można zrobić samodzielnie tylko trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzia. Bardzo dobry sprzęt ślusarski znajdziecie w ofercie sklepu Artykuły Techniczne https://artykulytechniczne.pl/produkty/ ... rzowe.html . Tu można kupić produkty bardzo dobrych producentów, którzy specjalizują się w produkcji narzędzi ślusarskich.
Sklep oferuje produkty znane i renomowane, które odznaczają się trwałością i wytrzymałością.
Leno

Postautor: ziaja03 » 28 grudnia 2018, 14:55 - pt

Jeżeli interesuje Cię obróbka metali warszawa to polecam Ci firmę kossremo. Posiadają bardzo profesjonalnych specjalistów dla których obróbka metali warszawa to nic trudnego. Z pewnością warto będzie się zainteresować ich ofertą. Jest to bardzo dobra firma która posiada wielu zadowolonych klientów.
ziaja03

Postautor: domi78 » 10 stycznia 2019, 13:50 - czw

Każdy, kto zajmuje się obróbką cnc musi mieć pojęcie co robić. Do byle kogo nie ma co się zgłaszać. Ja aktualnie szukam kogoś z Leszna, sprawdzając opinie zamawiających.
domi78

Postautor: Devil93 » 10 stycznia 2019, 17:52 - czw

Tematyka nie jest mi jakoś szczególnie znana, ale jako że mój brat dostał się na staż do leszczyńskiego Benders, to powiem Ci, że oni zajmują się właśnie obróbkami metali i obsługą maszyn CNC. Dokładnie, co mają w ofercie przeczytasz tutaj https://zaginamy.pl/ , na ich stronie. Co do jakości usług, to nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, bo nie korzystałam, ale wiem, że mają dużo klientów, ciągle są w delegacjach.
Devil93

Postautor: Greysowa » 18 marca 2019, 10:45 - pn

Tu raczej szuka się lokalnych firm od takich usług, ja na pewno szukałabym kogoś w mojej okolicy, a tak się składa że kilka firm znam :) Jak sami macie takie maszyny, albo i pracujecie w firmach gdzie wręcz podstawą jest używanie tego typu urządzeń to powinniście zapoznać się z tym co oferuje firma https://technikcnc.pl/68-szyny-hgr-r-mocowanie-od-gory U nich znajdziecie spory wybór części do maszyn CNC.
Greysowa

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne