wlasny biznes

Dyskusje na różne tematy

Re: wlasny biznes

Postautor: Kasia36 » 25 marca 2021, 11:39 - czw

Ja prowadzę gabinet dentystyczny i w tym biznesie jedną z najważniejszych kwestii jest dezynfekcja. Nie tylko narzędzi, ale również gabinetu i wszystkich powierzchni. Niedawno odkryłam ozonowanie gabinetu stomatologicznego, dzięki czemu w prosty i bezpieczny sposób mogę dbać o bezpieczeństwo moje i pacjentów.
Kasia36

Postautor: brzózka » 30 marca 2021, 16:31 - wt

Mam własny biznes i nie ukrywam, że wcale tak łatwo nie jest jak mi się wydawało na początku. Sporo nocy spędziłam żeby wszystko ogarnąć, ale też musiałam najpierw dowiedzieć się co i jak mam robić. Z reklamą od razu znajomy mi polecił żebym się zgłosiła do agencji http://influencermarketing.com.pl/ bo oni mają dobrą opinię i że wszystko zrobią tak żebym była zadowolona.
brzózka

Postautor: Moska90 » 18 kwietnia 2021, 17:31 - ndz

Kluczowe będzie odpowiednie rozwiązanie kwestii związanych z logistyką. Na pewno warto zajrzeć do https://www.mac-graf.com.pl/produkt/folia-pecherzykowa i samodzielnie przekonać się, jakie folie pęcherzykowe mogą sprawdzić się najlepiej pod kątem Waszego biznesu. To bardzo ważna rzecz.
Moska90

Postautor: Biała15 » 12 maja 2021, 19:39 - śr

Jak prowadzisz firmę ale pandemia mocno uderzyła w twoje przychody to może grozić ci upadłość lub restrukturyzacja. Warto zawczasu poczytać na ten temat i dowiedzieć się chociażby co to klauzula salwatoryjna i kiedy się jej używa. Dodatkowo zapoznaj się z ofertą kancelarii TATARA która specjalizuje się w takich tematach.
Biała15

Postautor: domi78 » 09 czerwca 2021, 18:40 - śr

Jeśli chodzi o własny biznes to postanowiliśmy spróbować otworzyć budkę z kebabem i nie tylko. Dlatego też przede wszystkim musimy zorientować się gdzie znajdziemy dobrego i sprawdzonego producent kebabu Bo co jak co, ale bardzo ważne jest to gdzie będziemy brać mięso gdyż w każdym daniu najważniejsze ono jest. A Wy jak sądzicie warto zainwestować w tego typu biznes?
domi78

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne