wlasny biznes

Dyskusje na różne tematy

wlasny biznes

Postautor: Sybilla » 09 czerwca 2018, 11:24 - sob

Widze ze z granica towary są w lepszych cenach. Dużo osób sprowadza towar do nas. Sprzedaja na portalach typu allegro. Zaczynam się zastanawiać czy tak nie zarabiać ale nie wiem ile z tym jest formalnosci.
Sybilla

Re: wlasny biznes

Postautor: Biała15 » 13 czerwca 2018, 15:50 - śr

To zależy jaki towar chcesz sciągać, bo opłaty celne są różne albo nie ma ich wogule. Odprawa celna Białystok https://rusak.pl/biuro-agencji-celnej-bialystok/ powinna naświetlić Ci bardziej to o czym mówie :) odezwij się do nich jak to by było w przypadku towaru którym jesteś zainteresowana. Znają prawo celne na wylot :) w odprawach również Ci mogą pomóc.
Biała15

Postautor: lenka34 » 23 czerwca 2018, 15:11 - sob

A jak reklamujecie swoje biznesy? Macie tylko reklamę internetową czy też na przykład jakieś gadżety ? MY własnie poszliśmy w ślad wielu firm i kupiliśmy takie pokrowce - http://www.izisport.pl/produkty.html Nadruki na nich przyciągają wzrok i potencjalni klienci faktycznie zwracają uwagę na nie
lenka34

Postautor: Aligator » 12 lipca 2018, 10:26 - czw

Według mnie rzeczywiście warto jest sprzedawać dzisiaj różne drobne przedmioty, bo zarobek może być całkiem interesujący. Nie trzeba jednak według mnie konieczne sprowadzać różnych towarów z Chin, czy innych krajów. W Polsce są firmy, które mają do zaoferowania różnego rodzaju solidne dodatki w dobrych cenach. Jak dla mnie jakaś lepsza hurtownia galanterii może spokojnie zaproponować rozsądne warunki współpracy. Jeśli dodatkowo zadba ktoś o reklamę sklepu, to sukces jak najbardziej będzie w stanie osiągnąć.

;)
Aligator

Postautor: różnorodna » 18 lipca 2018, 10:47 - śr

Własny biznes to wcale nie jest taka trudna sprawa. Sama teraz zajmuje sie wynajmem noclegów nad morzem. Biznes bardzo dobrze mi sie kręci i postanowiłam kupić jeszcze mieszkanie, aby zacząć na nim zarabiać. Kupiłam apartament Lubicz http://apartamentyrowy.pl w miejscowości Rowy. To była według mnie świetna inwestycja.
różnorodna

Postautor: buntowniczka90 » 19 lipca 2018, 12:46 - czw

Witam, czy mógłby mi ktoś mi przybliżyć działanie systemu https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp ... amics-nav/ na własnym przykładzie? Chciałbym z niego skorzystać, ponieważ słyszałam o nim od znajomych, ale oni nie potrafili mi tego do końca wytłumaczyć. Byłabym bardzo wdzięczna. Najbardziej chodzi mi o to, czy system spełnia swoje zadanie w praktyce. Pozdrawiam.
buntowniczka90

Postautor: mczay » 19 lipca 2018, 15:41 - czw

Czy wiedzieliście o tym, że prowadząc własną firmę produkcyjną powinno mieć się klapy dymowe, które w razie awarii lub pożaru odprowadzą dym na zewnątrz hali. Dzięki temu nie będzie konieczna dłuższa przerwa w pracy spowodowana obecnością niebezpiecznego dymu. Ja o tym nie wiedziałam, dopóki u mnie w firmie nie zdarzył się pożar - poinformowali mnie o tym strażacy. Szczególnie polecali mi te firmy Warlux.
mczay

Postautor: kitkaja » 21 lipca 2018, 22:38 - sob

Nie chce cie zniechęcać ale będzie ci ciężko wejść na rynek ze względu na dużą konkurencję i rozwój róznych opcji płatności. Przykładowo zapoznaj się z ofertą https://leasinglaptopa.pl/ Jak widzisz jest to leasing sprzętu gdzie za niewielką opłatę wstępną stajesz się posiadaczem wymarzonego produktu. Zanim wystartujesz przemyśl w czym możesz być lepsza niż profesjonaliści?
kitkaja

Postautor: Halny32 » 22 lipca 2018, 20:21 - ndz

A prowadząc własne biznesy dbacie o pozycjonowanie stron ? Bo z tego co wiem to pozycjonowanie stron jest bardzo ważne. Zwiększa naszą widoczność w wysukiwarkach internetowych. Do tej pory nie dbałem o pozycjonowanie strony ale teraz chcę to zlecić firmie która się na tym zna.
Halny32

Postautor: Leno » 22 sierpnia 2018, 12:59 - śr

Tyle ile ludzi tyle pomysłów na biznes. Każdy lubi coś innego i w czymś innym czuje się dobrze więc naprawdę ciężko doradzić, jaki biznes jest najlepszy. Ja uwielbiam ludzi i słodkości dlatego zdecydowałam się na otwarcie małej kawiarni na osiedlu. Przyznam, że myślałam, że będzie to spory koszt ale udało mi się tanio kupić wyposażenie sklepie polmarkus.com.pl. To profesjonalny sklep oferujący asortyment niezbędny do wyposażenia cukierni i piekarni. U nich można kupić wszystkie niezbędne akcesoria.
Leno

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne