Strona 1 z 4

odszkodowania

Post: 05 czerwca 2018, 11:08 - wt
autor: wosta
Wiem, że temat odszkodowań jest jak rzeka i pewnoie nie ma jednej złotej reguły, która pomoże w walce z ubezpieczycielem w walce o należne zadośćuczynienie za szkody, poniesione podczas wypadku samochodowego. Ale może są firmy, które mogłoby mi w tym pomóc ?

Re: odszkodowania

Post: 05 czerwca 2018, 21:05 - wt
autor: benia55
Oczywiście że istnieją takie firmy , ja osobiście znam jedną i jest to http://odszkodowania123.pl/. Oferują bezpłatną analizę twojego przypadku a dzięki wieloletniemu doświadczeniu są skuteczni w dochodzeniu odszkodowań dla swoich klientów. A dzięki powierzeniu sprawy specjaliście my jesteśmy spokojniejsi.

Re: odszkodowania

Post: 13 czerwca 2018, 14:25 - śr
autor: klopsik
Na pewno w kwestii uzyskania dobrego odszkodowania, samemu może być ciężko coś dodatkowego wywalczyć. Zwłaszcza, że na ogół firmy ubezpieczeniowe najpierw chcą wyświadczyć zaniżone odszkodowanie. Zazwyczaj trzeba po prostu pójść do sądu.
Takimi sprawami związanymi z odszkodowaniami zajmuje się ta firma http://odszkodowania-ostroleka.pl/ . Mogę z czystym sumieniem polecić.

Re: odszkodowania

Post: 09 sierpnia 2018, 16:51 - czw
autor: mczay
Odszkodowanie w przypadku śmierci bliskiej osoby jest bardzo przydatne, szczególnie dla osób które muszą zorganizować pogrzeb i stypę (co jest bardzo kosztowne). Aby nie dać zedrzeć z siebie wszystkich oszczędności warto poszukać domu pogrzebowego, który swoje usługi pogrzebowe wykonuje niedrogo. Organizacja pogrzebu Warszawa to oferta firmy Elizjum. Ich usługi spełniają właśnie takie kryteria, dlatego warto w tej ciężkiej chwili podjąć się z nimi współpracy.

Re: odszkodowania

Post: 10 września 2018, 10:47 - pn
autor: umsa
Ja bardzo dobrze mogę wypowiedzieć się na temat firmy https://auxilia.pl/oddzial-centralny/ . Bo dzięki nim uzyskałam należne mi odszkodowanie. A to dlatego że posiadają wieloletnie doświadczenie oraz specjalistów którzy wiedzą jakie kroki podjąć aby uzyskać odszkodowanie dla swojego klienta. A do tego posiadają oddziały na terenie całej Polski więc i ty możesz skorzystać z ich pomocy.

Re: odszkodowania

Post: 10 września 2018, 18:23 - pn
autor: Antoska55
Co do tematu odszkodowań to mysle ze warto postawić na pomoc firm zewnętrznych, pomagających przy odzyskiwaniu odszkodowań. Na stronie http://www.wypadkianglia.co.uk możecie liczyć na pomoc firmy specjalizującej się w pomocy przy wypadkach Polaków za granicą, dokładnie to w UK. Jeżeli mieliscie tam wypadek drogowy, komunikacyjny, wypadek w pracy, czy jakikolwiek inny to powinniście się tam zgłosić.

Re: odszkodowania

Post: 13 września 2018, 11:49 - czw
autor: marciniak
Oczywiście istnieją firmy, które specjalizują się w ubezpieczeniach. Jedną z nich jest kancelaria prawna Solace. Polecam zapoznać się z artykułem https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/skrecenie-kregoslupa-szyjnego-odszkodowanie-z-oc-sprawcy. Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji można zrobić i co nam się należy.

Re: odszkodowania

Post: 02 listopada 2018, 22:01 - pt
autor: Anitka33
W przypadku problemów z odszkodowaniem można zarówno wynająć firmę, która oferuje usługę ściągania należności, ale jednak lepiej by było poradzić się prawnika. Dobry radca prawny Radom pomoże Wam w szybki sposób uzyskać pieniądze, które Wam się należą z tytułu zawartej umowy. Wiadomo, że takie firmy ubezpieczeniowe migają się od wypłaty, dlatego pomoc specjalisty będzie Wam potrzebna. Dzięki niemu w szybki sposób uzyskacie wypłatę odszkodowania, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu.

Re: odszkodowania

Post: 27 listopada 2018, 14:00 - wt
autor: wosta
Ja uważam że w razie wypadku najlepiej jest skontaktować się ze specjalistą a jeżeli macie wątpliwości to zajrzyjcie na https://auxilia.pl/czy-po-pomoc-w-uzyskaniu-odszkodowania-warto-zwrocic-sie-do-wyspecjalizowanej-firmy-odszkodowawczej-badz-kancelarii-prawnej/ . Dowiecie się jakie korki należy podjąć w razie wypadku i dlaczego warto skorzystać z pomocy w uzyskiwaniu odszkodowania. Bo z doświadczenia wiem że samemu bez odpowiedniej wiedz ciężko jest uzyskać zadowalające nas odszkodowanie.

Re: odszkodowania

Post: 03 lutego 2019, 11:47 - ndz
autor: Patii89
Walka o uzyskanie należnego nam odszkodowania niestety nie zawsze jest prosta, pomimo umowy z firmą ubezpieczeniową. Dlatego w wielu przypadkach, żeby zaozczędzić sobie czasu i nerwów lepiej od razu udać się po pomoc do dobrego adwokata (np. Adwokat Piaseczno). Oni znają się na rzeczy i na co dzień rozwiązują tego typu sprawy, więc z pewnością nie przysporzy im to problemów, a Ty szybko uzyskasz należne Ci odszkodowanie.