Jaki wózek dla pierwszego dziecka ?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jaki wózek dla pierwszego dziecka ?

Postautor: wallisa » 09 lipca 2018, 16:49 - pn

Bardzo dobry wózek z dużą gondolą, dużą wentylowaną budką i ogromnym koszem zakupowym to x lander który zresztą urzekł mnie też jedynymi w swoim rodzaju diodami led w podnóżku i super modnymi kolorami
wallisa

Postautor: buntowniczka90 » 15 lipca 2018, 10:59 - ndz

Jeżeli chodzi o wózki spacerowe to warto się rozejrzeć tutaj https://www.sklep-smile.pl . Znajdziecie tam spacerówki w najróżniejszych kolorach, wzorach i typach. Co ciekawe są na tyle stabilne, wytrzymałe i funkcjonalne, że można w nich przewozić nawet kilkumiesięczne dziecko. Także na pewno warto z ich ofertą zapoznać się bliżej.
buntowniczka90

Postautor: altika » 25 lipca 2018, 12:19 - śr

ja też zawsze kierowałam się przede wszystkim funkcjonalnością i kwestią bezpieczeństwa. Wygląd był już drugim planie. Suma sumarum też używamy Euro Cart, najbardziej do gustu przypadł mi model ezzo. Niedroga, leciutka spacerówka-parasolka. Badzo funkcjonalna, wygodna i porządnie wykonana.
altika

Postautor: Iwonamalek2 » 15 sierpnia 2018, 11:00 - śr

Dobrze jest postawić na wózek 3w1 od razu załatwicie wiele innych spraw jednym zakupem. Taki wózek to wygodne spacerówki na co dzień, nosidełka oraz foteliki samochodowe. Także jak urodzicie to będziecie musieli kupić całą masę innych rzeczy. W sklepie Nodik znajdziecie większość niezbędnych akcesoriów do waszych dzieci. Ja tam znalazłam ostatnio interaktywny nocnik. Słyszeliście o takim? Gdy dziecko się wysika słyszy np. fanfary. Dzięki temu na pewno znacznie będzie łatwiej nauczyć waszych maluchów sikania do nocnika, bo sikanie będzie także dla nich fajną zabawą.
Iwonamalek2

Postautor: benia55 » 27 sierpnia 2018, 18:16 - pn

dzięki Wam wszystkim za tak liczne odpowiedzi :) Nie spodziewałam się aż takiej reakcji :) Przeanalizowałam wszytkie za i przeciw i faktycznie zdecydujemy sięnna zakup wózka marki Euro Cart. Tylko jeszcze nie mogę się konkretnie zdecydować jeśli chodzi o konkretny model.
benia55

Postautor: iwa88 » 02 października 2018, 14:07 - wt

Do mnie przede wszystkim ważne było, aby wybrać wózek wielofunkcyjny, porządny i nowoczesny. Cena co prawda nie grała żadnej roli, ale udało mi się kupić świetny wózek za zaledwie 2 tysiące. Sama do tej pory nie mogę w to uwierzyć :) Co najważniejsze - wózek mam już od 4 miesięcy i dobrze się sprawuje, nie zauważyłam żadnych wad. Gdyby ktoś był ciekawy, to ja mam model Expander Xenon i kupiłam go przez internet.
iwa88

Postautor: kitkaja » 06 listopada 2018, 13:48 - wt

Wybór co do wózków jest przeogromny a cenowo rozpiętość też z kosmosu. Wybierz taki który spełni kilka funkcji i zajmie jak najmniej miejsca w aucie. Z wiekiem jak dziecko podrośnie to możesz zmienić fotelik na takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Bardzo wygodne i bezpieczne dla dziecka. Posiada wszelkie certyfikaty.
kitkaja

Postautor: Monia33 » 07 listopada 2018, 14:56 - śr

Ja polecam wózek wielofunkcyjny my wybraliśmy model Cosmo 3w1 jest naprawdę święty, nosidełko w zestawie. Fajny wygląd, łatwo się prowadzi, solidny i w dobrej cenie.
Monia33

Postautor: wawka » 15 listopada 2018, 11:33 - czw

I jak? Udało wam się już coś kupić? Jeśli nie, albo jeśli ciągle się wahacie, to sprawdźcie jeszcze ofertę sklepu Nodik . Mają tam nie tylko wózki dziecięce, ale także wiele innych rzeczy. Ja chciałabym kupić fotelik samochodowy i jeszcze kilka zabawek. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Porównywałam ich ofertę ze sklepami stacjonarnymi w moim mieście i są zdecydowanie nie do pobicia :)
wawka

Postautor: micoł » 17 listopada 2018, 11:00 - sob

Moim zdaniem nie ma lepszego wózka niż x-lander, też go już kilka miesięcy używam i nie widać na nim żadnych śladów, wygląda jakbym go dopiero odebrał ze sklepu. Jest solidny i też bardzo praktyczny, łatwo się składa, ma też diody led w podnóżku które poprawiają jego widoczność po zmroku, tego nie ma żaden inny wózek! Ma też ogromny kosz zakupowy do którego zmieszczę całe zakupy bez problemu i masę bardzo przydatnych kieszonek
micoł

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne