Jaki wózek dla pierwszego dziecka ?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jaki wózek dla pierwszego dziecka ?

Postautor: monteo » 24 kwietnia 2020, 14:48 - pt

Ja jeszcze nie wybierałam wózka ale na pewno przejrzę wasze propozycje, narazie jestem w 5 msc ciązy, pije dużo naparów jakimi są herbatki dla kobiet w ciąży reguluja one składniki odżywcze w moim organizmie co dobrze wpływa na maluszka, oraz na mnie bo nie czuję tego codziennego zmęczenia.
monteo

Postautor: marta » 29 maja 2020, 09:30 - pt

Dla pierwszego dziecka najlepiej wybrać x-landera bo to są nie tylko śliczne i modne wózki ale są także trwałe i solidne, posłużą jeszcze przy kolejnych dzieciach bez problemy, u mnie dwójka się na nich wychowała
marta

Postautor: lenta » 30 maja 2020, 08:38 - sob

Uważam że wózek dla pierwszego dziecka powinien być wypasiony i elegancki, nam sie rodzice dołożyli do silver crossa surf, a to piękny i luksusowy wózek, bardzo wygodny i uniwersalny, też na pewno posłuży bo jest bardzo starannie wykonany
lenta

Postautor: Moska90 » 11 sierpnia 2020, 13:22 - wt

A jakie znaczenie ma to, czy mówimy o pierwszym dziecku czy kolejnym? :D Postawcie po prostu na dobre wózki, które będą odpowiednie dla Waszych maluchów ;) Na pewno powinniście sprawdzić w https://www.riko.pl/ NANO PRO, które są super wygodne do przewożenia w samochodzie, bo składają się bez wyjmowania siedziska. Mają świetną amortyzację, co akurat w przypadku przewożenia w środku żywej istoty, jest kluczowe.
Moska90

Postautor: Kalina1 » 09 września 2020, 17:38 - śr

Poza takim wózkiem warto zakupić odpowiednie ubranka. Myslę ,że warto przejrzeć kilka ofert porównać je i wybrać najlepsze dla siebie produkty na wyprawkę. Tutaj https://www.coolmama.pl/ znajdziecie wszystko co potrzeba aby przygotowac się na powitanie nowego członka rodziny. Polecam zwłaszcza że są to produkty pochodzenia polskiego :)
Kalina1

Postautor: wallisa » 23 września 2020, 10:51 - śr

A ja jestem za tym żeby zamawiać wózki online bo to bezpieczniejsze ale nie wszędzie chyba można zamówić wózek za darmo i go wypróbować a jak się nie spodoba to po prostu odesłać. Taką możliwość daje x-lander, pewnie dlatego że każdy jak ten wózek zobaczy na żywo to nie chce go już oddawać :)
wallisa

Postautor: GrzegorzH5 » 20 listopada 2020, 13:19 - pt

Też polecam kupowanie produktów online, obecnie jest to o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze, a i produkty są o wiele tańsze :) My właśnie wózek dla dziecka od https://insevio.com/ kupiliśmy online i jako wózek dla pierwszego dziecka spisuje się idealnie :)
GrzegorzH5

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne