Sprawdzona hurtownia kosmetyczna online

Dyskusje na różne tematy

Re: Sprawdzona hurtownia kosmetyczna online

Postautor: wosta » 11 lipca 2018, 17:13 - śr

to jak tak polecacie ta hurtownię Mimari to i ja się rozejrzę :) Mam w planach kupić kilka urządzeń do takiej domowekj pielęgnacji jak sauna parowa itd to podejrzewam, że to u nich dostanę :)
wosta

Postautor: umsa » 21 lipca 2018, 16:22 - sob

wosta i bardzo słusznie :) ja już zamówienie złożyłam i podejrzewam, że we wtorek będzie już u mnie :) Ty też daj znać jak już coś zamówisz :)
umsa

Postautor: Marysia_89 » 21 lipca 2018, 20:38 - sob

Hej, cosmed z wrocławia jest fajną hurtownią :)
Zależy tylko jakie kosmetyki chcesz kupić, ale sprawdź sobie na ich stronie www, ponieważ mają duży wybór produktów :)
Marysia_89

Postautor: domi78 » 15 sierpnia 2018, 07:20 - śr

Bardzo lubię dbać o swój wygląd, z resztą chyba jak każda kobieta. Staram się używać najlepszych kosmetyków. Dlatego właśnie wybrałam sklep z najlepszą tego typu ofertą. Jest to Calluna Medica. Polskie produkty wysokiej jakości. Do gustu szczególnie przypadł mi naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczka liftingująca SZWAJCARIA. Uważam, że nie ma wartościowszych produktów do pielęgnacji cery.
domi78

Postautor: buntowniczka90 » 24 października 2018, 11:54 - śr

A można tam kupować detalicznie kosmetyki? Moja siostra często kupuje kosmetyki, bo jest wizażystką. Najczęściej wybiera produkty ze sklepu https://darmarsklep.pl bo mówi, że są one trwałe i dobrej jakości. Ponoć ich cena też nie jest wygórowana i często można też trafić na wiele okazjonalnych ofert. Także o ile nie można w waszym sklepie kupować detalicznie warto zobaczyć przykładowo do darmarsklep.pl.
buntowniczka90

Postautor: FrankieeFran » 27 grudnia 2018, 11:16 - czw

Takie miejsca to idealna opcja na zakupy do każdej kobiety :D Przecież i tak jak się kupuje kosmetyki to kupuje sie je praktycznie hurtowo;D Ja trafiłam na taką hurtownie w sieci, dokładnie to ten sklep https://activeshop.com.pl/frezarki-i-fr ... zarki.html gdzie znalazłam bardzo tanie frezarki do paznokci. Korzystacie w ogóle z takich sprzętów?
FrankieeFran

Postautor: xihut » 30 grudnia 2018, 20:02 - ndz

Ja mogę polecić naturalne kosmetyki Hildegard Braukmann - szczególnie krem witaminowy do ciała, który oparty jest o naturalne skłądniki (a do tego pięknie pachnie). Dzięki niemu skóra na całym ciele wygląda zupełnie inaczej ;)
xihut

Postautor: Dzennika5 » 15 stycznia 2019, 12:05 - wt

Od razu musicie szukać hurtowni kosmetycznych? ja to aż takich zakupów nie robie;) Co do takiej solidniejszej pielęgnacji i konkretniejszych kosmetyków to w aptece internetowej https://e-farm.pl można znaleźć bardzo dobre ceny na profejsonalne kosmetyki. Ja to głównie stawiam na markę Vichy. Teraz chce kupić świetny regenerujący szampon Vichy dercos neogenic.
Dzennika5

Postautor: rukola » 17 stycznia 2019, 11:22 - czw

Bardzo duży wybór jest w hurtowni kosmetycznej Mimari https://mimari.com.pl/o-firmie.Można u nich kupić zarówno akcesoria kosmetyczne, wszystkie potrzebne urządzenia, meble, czy odzież. Sprzęty są bardzo dobre jakościowo, wykonane z dbałoscią o każdy szczegół. Dzięki temu masz pewność że twoje klientki będą miały wykonany zabieg w sposób bezpieczny i spełniający ich oczekiwania. Posiadają też potrzebne certyfikaty i są przeznaczone typowo do salonu kosmetycznego lub gabinetu medycyny estetycznej. Wszstko w jednym miejscu! Nic, tylko zaparzyć kawę i przeglądać ofertę;)
rukola

Postautor: zgorka » 31 stycznia 2019, 14:06 - czw

Ja raczej wybieram naturalne kosmetyki i tez do ciala mam krem witaminowy Hildegard Braukmann. O cialo musimy dbac i wlasnie nawilzajace kosmetyki beda najlepsze. I dosc szybko wyglad mojej skory sie poprawil dzieki uzywaniu tego kremu.
zgorka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne