Sprawdzona hurtownia kosmetyczna online

Dyskusje na różne tematy

Sprawdzona hurtownia kosmetyczna online

Postautor: umsa » 02 czerwca 2018, 07:13 - sob

Witajcie. Czy ktoś z Was korzysta na co dzień z ofert hurtowni kosmetycznych ? Jakiś czas temu przeprowadziłam się na wieś i nie mam już dostępu do sprawdzonych wcześniej miejsc stacjonarnych. Szukam więc czegoś sprawdzonego w sieci :) Podzielicie się namiarami ?
umsa

Re: Sprawdzona hurtownia kosmetyczna online

Postautor: wosta » 07 czerwca 2018, 11:29 - czw

OOO chętnie podepnę się do tematu. najlepiej, żeby można tam było kupić jakieś dobrej jakości kosmetyki naturalne. Teraz kupuję z reguły dermokosmetyki w aptekach.
wosta

Postautor: tedingara » 11 czerwca 2018, 11:37 - pn

ja też kupuję przeważnie w aptece
tedingara

Postautor: domi78 » 12 czerwca 2018, 10:15 - wt

Ja często zamawiam, ale w drogeriach internetowe, gdzie są moje ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Często zerkam też na sklepy z kosmetykami, których nie znam i przeglądam oferty i czasem coś zamówię. Wczoraj też przeglądałam drogerie i trafiłam na polskie kosmetyki naturalne https://creamy.pl/ najbardziej zainteresował mnie olejek do mycia twarzy Moringa. Hmm....czy ktoś może kupił kiedyś taki olejek ?
domi78

Postautor: benia55 » 13 czerwca 2018, 12:18 - śr

dziewczyny a ja ze swojej strony polecam super wyposażoną hurtownię Mimari. Moja znajoma prowadzi salon kosmetyczny i tam się zaopatruje. Na szczęście maja też ofertę dla klientów indywidualnych :) Ja kupuję tam najczęściej świetnej jakości kosmetyki naturalne z Eldan Cosmetics.
benia55

Postautor: lenka34 » 15 czerwca 2018, 08:53 - pt

Hurtowni żadnej niestety nie znam, ale jak ktoś chce dobre kosmetyki to na pewno w sklepie kosmetycznym Kontigo warto sobie zamawiać - https://kontigo.com.pl/ Tam są bardzo często jakieś promocje i ceny są po prostu niskie ;) więc ja co miesiąc praktycznie robię zamówienie na nowości :D
lenka34

Postautor: Greysowa » 16 czerwca 2018, 21:37 - sob

Może hurtownia nie jest mi potrzebna, aż takich mocy przerobowych nie mam :D Ale fajna drogeria z tanimi kosmetykami to na pewno jest zawsze w cenie. Ja dosyć często robie zakupy w drogerii https://drogerialilaroz.pl mam już tam parę sprawdzonych kosmetyków. Polecam wam również przerzucić się na naturalne produkty, wasza cera wam za to podziękuje :D
Greysowa

Postautor: altika » 17 czerwca 2018, 15:24 - ndz

ja też polecam Mimari :) Zaopatruję tam swój salon uody dodatkowo często zamawiam też produkty do użytku domowego. Warto skorzystać z fachowej pomocy konsultantów z działyu obsługi klienta. Świetnie znają ofertę i chętnie doradzają przy wyborze jak jest jakiś problem.
altika

Postautor: onaion » 18 czerwca 2018, 09:33 - pn

Teraz już większość marek kosmetycznych ma swoje sklepy on-line, więc bez problemu możesz sobie u nich zamówić swoje kosmetyki. Ja na przykład od wielu lat używam kosmetyków Golden Rose. Obowiązkowo musi być w mojej kosmetyczce puder matujący. Kiedyś chodziłam do niego do drogerii, a teraz zamawiam na http://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html. Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu ;)
onaion

Postautor: umsa » 18 czerwca 2018, 14:23 - pn

dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi :) Oferta Mimari najbardziej do mnie przemawia,udało mi się nawet znalezc kilka produktów, których od dawna szukałam :) Na pewno niebawem zrobię tam zakupy, dzięki :)
umsa

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne