Co kupić do nowo otwartej firmy?

Dyskusje na różne tematy

Co kupić do nowo otwartej firmy?

Postautor: daniel.tomczak81 » 25 maja 2018, 12:25 - pt

Witam,

Wespół z bratem zamierzamy otworzyć naszą firmę budowlaną, obecnie oprócz szukania pozostałych ludzi potrzebujemy znaleźć potrzebne do pracy urządzenia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z narzędziami typu wykrojniki do blach? Każda sugestia mile widziana - sprawa pilna, potrzebuję tego na cito!

Pozdrawiam :)
daniel.tomczak81

Re: Co kupić do nowo otwartej firmy?

Postautor: onaion » 26 maja 2018, 08:41 - sob

Witam, myślę, że w firmie budowlanej przydatne mogą okazać się wszelkiego rodzaju piły do płyt gipsowo-kartonowych, które możecie zamówić na https://www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne/narzedzia-budowlane/pily-lomy-siekiery/pily/pily-do-plyt-gipsowo-kartonowych. Ja już nie raz coś zamawiałam w tym sklepie i zawsze byłam zadowolona, więc polecam :) Takie piły przydadzą się nie tylko do przecinania takich płyt, ale również dorobienia w nich otworów, a dzięki temu, że są produkowane z wysokogatunkowej stali, są naprawdę dobrej jakości ;)
onaion

Postautor: Aligator » 30 maja 2018, 10:47 - śr

A będziecie zakładali jakiś magazyn, w którym mogłyby być przechowywane poszczególne materiały budowlane oraz narzędzia? W przypadku większych firm raczej trudno jest sprawnie funkcjonować bez takiego magazynu. W razie czego, wypadałoby przy okazji pomyśleć o zakupie jakiegoś sensownego wyposażenia, które usprawniłoby transport wewnętrzny. Świetnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu jest przede wszystkim firma Eurotex - http://eurotexpoland.pl/. Mają do zaoferowania naprawdę sporo zaawansowanych sprzętów.

;)
Aligator

Postautor: marciniak » 01 czerwca 2018, 11:42 - pt

Najlepiej zapoznaj się z przepisami BHP dotyczącymi tego tematu. Myślę, że może Ci się przydać na przykład kurtka odblaskowa. Wiele firm inwestuje w takie kurtki bo okazują się one przydatne w różnych sytuacjach w firmie.
marciniak

Postautor: loterat » 01 czerwca 2018, 17:02 - pt

Najlepiej w pierwszej kolejności sprzęt biurowy
loterat

Postautor: Sunday665 » 05 czerwca 2018, 13:02 - wt

Jeśli będziecie korzystać z maszyn budowlanych to na pewno przydadzą wam się namiary na sklep z częściami do nich. Tutaj mogę polecić firmę Serwis-Kop. W sklepie New Holland dostępne są różnego rodzaju tarcze hamulcowe, przekładki, pompki paliwa i inne. Na pewno przydadzą się w razie awarii.
Sunday665

Postautor: Roarrra » 08 czerwca 2018, 15:46 - pt

Może warto zainwestować już w jakiś porządny system ERP? Ale to już sporo zależy do tego czym się zajmuje wasza firma, ilu pracowników zatrudnia. Systemy ERP od https://nav24.pl potrafią wiele zmienić w zarządzaniu firmy, a i także w codziennej pracy. Poczytajcie sobie coś więcej o nich, a najlepiej zadzwońcie z pytaniami do fachowców od wdrożeń takich systemów.
Roarrra

Postautor: lenka34 » 23 czerwca 2018, 15:13 - sob

Skup się też na odpowiedniej reklamie. Jesli zadbasz o to na samym starcie to na pewno potem odczujesz pozytywne skutki tego :) My mamy od pewnego czasu własne gadżety reklamowe. Na http://www.izisport.pl/produkty.html jest spory wybór pokrowców czy toreb sportowych na które można dodać nadruki więc każda branża coś dla siebie znajdzie
lenka34

Postautor: Wiktoria82 » 01 lipca 2018, 16:51 - ndz

Ja chciałabym polecić wdrożenie systemu ERP w firmie. Może nie koniecznie jako pierwszy krok w jej zakładaniu, ale gdy już firma jest nieco większa, to takie rozwiązaniem moim zdaniem jest wręcz konieczne. Ja wdrażałam to razem z firmą Anegis. Zaprojektowali dla mnie specjalne dedykowane moduły, dzięki temu wszystko idealnie pasuje do mojej firmy i wszystkich jej procesów.
Wiktoria82

Postautor: kitkaja » 13 lipca 2018, 17:24 - pt

Będziecie potrzebować szafek i regałów i to porządnych więc polecam taki sklep https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Sama tam kupowałam więc wiem że będziecie zadowoleni z obsługi i cen. Transakcje z nimi przebiegają szybko i sprawnie więc polecam.
kitkaja

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne