Urządzanie domu - inspiracje

Dyskusje na różne tematy

Re: Urządzanie domu - inspiracje

Postautor: fiona45 » 20 stycznia 2019, 12:00 - ndz

Ja ostatnio wiele ciekawych propozycji w sieci widziałam na numery na posesję różnego rodzaju wygrawerowane. Wydaje mi się,że sprawdzą się pod wieloma względami właśnie takie. Mogą zdobić i dobrze prezentować się pod wieloma względami.
fiona45

Postautor: dron55 » 21 stycznia 2019, 15:07 - pn

Co powiecie na nowoczesny narożnik do salonu? Wydaje mi się że nie wszyscy biorą pod uwagę narożniki podczas aranżacji salonu, co moim zdaniem jest błędem. Należy przynajmniej się zastanowić nad jego zaletami i zadać sobie pytanie, czy nie jesteśmy w stanie dać tych dwóch stówek więcej ;) My zakupiliśmy narożnik Madryt ze sklepu internetowego marketmeblowy.pl co było strzałem w dziesiątkę :) Narożnik jest bardzo wygodny do wypoczynku, a goście ile razy maja okazję na nim spać, zawsze są zadowoleni i wypoczęci. W zestawie posiadał dwie pufy i pięć wygodnych poduszek oparciowych. Świetnym gadżetem okazała się półka ukryta w jednym z boków, można w niej schować drobne rzeczy jak pilota czy gazetę. :) Jak już pisałam narożnik jest mega wygodny i widać że jest solidnie zrobiony, z najlepszych materiałów. Dostępność kolorów pozwoliła nam idealnie go dopasować do stylu w naszym salonie.
dron55

Postautor: superman » 23 stycznia 2019, 16:16 - śr

Ja stwierdziłem, że dokupię nowe dodatki i dekoracje do mieszkania. Na początek wybrałem drewniane zegary z oferty sklepu Planedo. Następnie planuje wybór nowego oświetlenia.
superman

Postautor: Rusałka » 29 stycznia 2019, 22:02 - wt

Urządzanie domu jest fajne, ale chyba najtrudniejszy jest dobór dodatków. Ja własnie rozglądam się za firanami do salonu. Przede wszystkim chcę, aby firany były dobrej jakości. Duży wybór ciekawych firan widziałam na stronie sklepu https://tendina.pl/firanki . U nich można zamówić gotowe firany a także zamówić firany na wymiar. Mają firany z dobrych materiałów, dzięki czemu są naprawdę bardzo trwałe i eleganckie.
Rusałka

Postautor: Tora90 » 04 lutego 2019, 20:18 - pn

Ja kompletnie nie miałam pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie i skorzystałam z pomocy fachowców
Postawiłam na aranżacja wnętrz Katowice
Polecam, wspaniali doświadczeniu ludzie z pomysłami
Stworzą waszą wymarzoną aranżację
Tora90

Postautor: klopsik » 05 lutego 2019, 19:09 - wt

Jest w sieci na prawdę sporo serwisów, na których śmiało możemy szukać ciekawych inspiracji. Chociażby pinterest jest fajny, można się posłużyć wyszukiwarką i szybko będziemy mogli sobie znaleźć coś na prawdę fajnego. Oczywiście będą tam aranżacje z a całego świata, nie tylko z Polski. Pewnym sposobem może być także przeglądanie sobie aranżacji wnętrz rozmaitych firm, produkujących dodatki do wyposażenia.
Tutaj macie na przykład sporo fajnych realizacji w sklepie z tapetami https://innetapety.pl/
klopsik

Postautor: Magelan60 » 06 lutego 2019, 10:08 - śr

Obrazek
Magelan60

Postautor: dron55 » 14 lutego 2019, 11:52 - czw

Aranżacja wnętrza to bardzo rozległy temat ;) ja na przykład mam na myśli taki jeden pomysł ze schodami ;) Jeśli jest jeszcze ktoś przed zamontowaniem lub w czasie wymiany balustrady to polecam zamontować szklaną balustradę systemową i fantazyjnie podświetlić ją ledami. Jest to nowoczesny sposób na oświetlenie schodów, a przy okazji świetnie to wygląda. Elegancko, dyskretnie i funkcjonalnie. Myślę że tak właśnie u nas oświetlimy schody :) Taki oto sposób na aranżację schodów, który raczej będzie się podobać bardzo długo :)
dron55

Postautor: Bartlomiej28 » 14 lutego 2019, 16:12 - czw

Razem z żoną już miesiące przed rozpoczęciem planowania domu przejrzała chyba z milion stron o urządzaniu domu, najwięcej chyba inspiracji znaleźliśmy tutaj - https://www.makehomeeasier.pl/. Dziewczyny rzeczywiście się znają.
Bartlomiej28

Postautor: arek565 » 18 lutego 2019, 16:28 - pn

Jeśli szukacie inspiracji to polecam zajrzeć na stronę https://dekorujwnetrze.pl/jak-stworzyc- ... oj-w-domu/ masz tutaj mnóstwo porad jak urządzić swoje mieszkanie żeby było funkcjonalne ale ładne nowoczesne i ciepłe. Bardzo ciekawa strona. Warto zajrzeć.
arek565

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne